Wizytówki - Jubiler

Miliony błyszczących kryształków, setki delikatnych łańcuszków – morze piękna i radości. Potrafisz uszczęśliwić nie jednego człowieka na Ziemi. Pozwól, że tym razem ktoś sprawi, że Tobie pojawi się uśmiech na twarzy. Masz pomysł na biznes, brakuje Ci jednak rozgłosu. Rozglądając się po okolicy, na rynku napotkasz nie jednego jubilera. Spraw, byś był jedynym spośród tak licznej grupy. Czas zająć się promocją Twojej firmy.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Do dyspozycji dostajesz intuicyjny program, dzięki któremu stworzysz piękną i praktyczną reklamę w postaci spersonalizowanej wizytówki. Nie musisz się obawiać – angażujesz w projekt siebie, osobę, na której możesz polegać i wiesz, że się nie zawiedziesz. Wystarczy, że spośród proponowanych szablonów wybierzesz ten, który przypadnie Ci do gustu. Kolejnym krokiem będzie dodanie najpotrzebniejszych informacji, kilka słów o firmie, dane kontaktowe. Rozplanuj miejsce w taki sposób, by znalazło się na niej również logo – w końcu ono wyróżnia Cię spośród pozostałych jubilerów. Żyj z piękna i twórz piękno. Znasz się na tym rynku i nikt nie jest w stanie Ci podskoczyć.
Czytaj więcej
Pokaż:

ZŁOTA REKLAMA DLA JUBILERA

Kiedy projektowaliśmy grafiki ze złoceniami na firmowe wizytówki, jednym ze wzorów, który koniecznie musiał się tu znaleźć był projekt dla jubilera. To przecież tutaj można znaleźć największe nagromadzenie złotych precjozów, więc i złoty kolor na materiałach reklamowych jest wręcz konieczny. Postawiliśmy tym razem na pastelowe i białe tło, oraz delikatne złote detale w postaci łańcuszków. Pięknie połyskują, przyciągają wzrok, a jednocześnie są na tyle dyskretne, że nie zakłócają przekazu informacyjnego na wizytówce.

ELEGANCJA, SZYK, PRESTIŻ, EFEKT

W kategorii wizytówek firmowych ze srebrzeniami nie mogło zabraknąć grafiki dla jubilera, bo byłaby to oferta niekompletna. To przecież branża, gdzie srebro czuje się najlepiej. Nie epatujemy jednak blaskiem, bo przecież nie taka jest rola wizytówki. Musi być czytelna, żeby można było wygodnie odczytać dane kontaktowe i zapamiętać nazwę firmy. Musi też być wytworna i elegancka, bo jubiler kojarzy się z takim właśnie szykiem. Powinna mieć też modny wygląd, by dawać gwarancję biżuterii osadzonej w najnowszych trendach. Nasza grafika ma to wszystko.

ELEGANCJA PRZEDE WSZYSTKIM

Branża jubilerska i złotnicza mają to do siebie, że rozwijają się z bardzo szybkim tempie. Przedstawiciele owych zawodów powinni zatem w stu procentach zadbać o zapewnienie sobie nowoczesnej formy reklamy. Na pewno będą w stanie podkreślić swój prestiż oraz talent, kiedy zdecydują się na ów niezwykły model wizytówki. Mariaż pudrowego różu i pięknych klejnotów sprawdził się wprost idealnie. Jest to egzemplarz, obok którego po prostu nie można przejść obojętnie. Wykonano go z najwyższej jakości papieru, by służył przez długi czas. Metoda na sukces godna uwagi!

STO PROCENT SZYKU

Jubiler oraz złotnik – przedstawiciele tych zawodów z całą pewnością powinni zdecydować się na to, by nabyć ten wyjątkowy model wizytówki. Zadbano tutaj o każdy detal, by całość prezentowała się stylowo i nowocześnie zarazem. Piękne obrączki widoczne na egzemplarzu od razu dają do zrozumienia, z jaką branżą mamy tutaj do czynienia. Model ów na pewno sprawi, iż klientów stale będzie przybywało, zaś obroty firmy z dużej mierze wzrosną. Warto zwrócić też uwagę na przemyślaną kolorystykę. Oto jest przepis na sukces, warto już dziś zapewnić sobie jego stuprocentowe wykorzystanie!

PIERŚCIONEK Z RUBINEM

Przód wizytówki oblany został bladą czerwienią. Ciemniejszym odcieniem tego koloru zapisane zostały: nazwa przedsiębiorstwa, a w trzech kolumnach wypisane zostały najważniejsze dane telefonicznie, adresowe oraz internetowe. Z tyłu wizytówki na mocnym odcieniu czerwieni znalazła się branżowa grafika.

PIERŚCIONEK Z DIAMENTEM

Tło dla tej wizytówki jest jasno beżowe. Z prawej strony oraz na odwrocie została umieszczona branżowa grafika przedstawiająca złoty pierścionek. Z lewej strony wizytówki, czarną czcionką wypisane zostały: nazwa firmy, jej adres, numer telefonu, adres e-mail oraz strona internetowa. Całość jest spójna i czytelna.

DIAMENT NA SZARYM TLE

Wizytówka z obu stron pokryta jest szarym tłem. W dolnej części, białą czcionka wypisane zostały takie dane jak: adres lokalu, strona internetowa, numer telefonu i adres e-mail. Wyżej, na ciemnej grafice diamentu zaprojektowane zostało miejsce na zapisanie nazwy przedsiębiorstwa. Grafika diamentu umieszczona została również na odwrocie.

ZŁOTY DIAMENT

Z prawej strony wizytówki do złotych ikon informacyjnych zostały przypasowane, białą czcionką, niezbędne dane adresowe, telefonicznie i internetowe. Z lewej strony, żółtą czcionką zapisana została nazwa firmy. Obok niej umieszczona jest grafika przedstawiająca złoty diament. Grafika powtó®zona jest również na odwrocie wizytówki

ŚWIĘCĄCY DIAMENT

Wizytówka utrzymana została w klasycznym, eleganckim stylu. Projekt z obu stron ma czarne tło. Na dole wizytówki umieszczona została fotografia przedstawiająca diament. Wyżej, białą czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne i adresowe. Na górze wizytówki zapisana została nazwa przedsiębiorstwa.

KLASYCZNE OBRĄCZKI

Przód wizytówki pokryty jest białym tłem. Na środku umieszczona została fotografia złotych, klasycznych obrączek. Nad nimi umieszczona została nazwa firmy. Na dole wizytówki na białym pasku zapisane zostały wszystkie najważniejsze dane teleadresowe. Na odwrocie wizytówki powtórzona została fotografia obrączek.

SZNUR PEREŁ

Wizytówka utrzymana jest w eleganckim stylu. Na obu stronach umieszczone zostało zdjęcie przedstawiające sznur pereł. W górnej części wizytówki, tak aby nie zasłaniać pereł, czarną czcionką zapisane zostały wszystkie dane teleadresowe. Niżej zaprojektowane zostało miejsc na zapisanie nazwy przedsiębiorstwa.

PIERŚCIONEK Z ZIELONYM KAMIENIEM

Pionowa orientacja tyłu projektu pozwala na wyeksponowanie w centralnej jego części pierścionka z zielonym kamieniem. Delikatny projekt świadczy o profesjonalnym podejściu do klienta. Z przodu wizytówki u góry umieścisz nazwę firmy, a poniżej pozostałe dane teleadresowe.

PIERŚCIONEK Z BRYLANTEM

Wizytówka z pewnością wyróżnia się na tle innych z tej branży. Duża grafika pięknego i okazałego pierścionka z brylantem świadczy o fachowości zatrudnionych pracowników. Z tyłu projektu pod spodem na szarym tle umieścisz nazwę firmy. Natomiast z przedniej strony w ten sam sposób wypiszesz pozostałe dane teleadresowe.

NIEBIESKI DIAMENT

Grafika umieszczona w centralnej części projektu bez wątpienia kojarzy się z jubilerem. Pięknie docięty kamień sprawia, że Twój zakład tworzą profesjonaliści. Tył wizytówki został zaprojektowany w orientacji pionowej. Przednia część projektu wykonana w orientacji poziomej pozwala na umieszczenie na niebieskim tle danych teleadresowych po lewej stronie.

NARZĘDZIA ZŁOTNICZE

Wykonujesz nieszablonową biżuterię? Zajmujesz się indywidualnymi zleceniami? Naprawiasz biżuterię? Ta wizytówka jest dla ciebie. Z projektu po prawej stronie na piaskowym tle zostały umieszczone najważniejsze dane, a z lewej zdjęcie narzędzi złotnicze.
Ta sama fotografia, została przeniesiona i powiększona z drugiej strony wizytówki.

DIAMENTY NA BIAŁYM TLE

Diament, to najlepszy przyjaciel kobiety, a więc twój sklep będzie miejscem, do którego kobiety będą często przychodzić. Na pierwszym planie wizytówki zostało umieszczone różnej wielkości diamenty. Podkreślają one prestiż twojego salonu. W prawym górnym rogu umieszczona została nazwa firmy, a w lewym, najważniejsze dane teleadresowe. Z tyłu, na fioletowym pasku znalazła się nazwa salonu.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: