Wizytówki - Sprzedaż Strona 5

Pokaż:

GRANATOWA SZPACHLA Z GIPSEM

Białe tło wizytówki pozwala na umieszczenie w wyraźny sposób kolorowej grafiki. W tym wypadku jest nią granatowa szpachelka. Pod grafiką możesz w widoczny sposób umieścić nazwę swojej firmy. Przód wizytówki posiada niebieskie tło. Graficie odwrócono kolory, żeby stała się widoczna na ciemnym tle. Jasną i prostą czcionką wypiszesz wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

JASNA CEGŁA

Tył projektu posiada tło w kolorze ceglanym i umieszczoną centralnie grafikę jasnej cegły. Patrząc na tą wizytówkę od razu nasuwają się skojarzenia związane z budownictwem. Grafika może również zastąpić brakujące logo twojej firmy. Przednia część projektu w kolorze białym daje możliwość umieszczenia kolorową czcionką danych teleadresowych.

MIĘTOWY ODKURZACZ

Jasne tło i prosta forma projektu pozwolą na to, aby wszystkie informacje w nim zawarte były czytelne. Grafika odkurzacza kojarzy się bez wątpienia z branżą AGD. Może ona posłużyć również, jako logo twojej firmy. Z tyłu wizytówki obok grafiki umieścisz nazwę zakładu, a przednia część pozwoli na wypisanie pozostałych danych teleadresowych.

CZARNY TELEWIZOR

Dwu kolorowe tło i umieszczony na nim telewizor wygląda jakby stał w pokoju na szafce. Bez wątpienia nasuwają się skojarzenia z branżą RTV. Na żółtym polu z tyłu wizytówki swobodnie umieścisz nazwę swojego sklepu. Przednia część projektu to pomniejszona grafika telewizora, dzięki której z łatwością umieścisz powyżej pozostałe dane teleadresowe.

PIERŚCIONEK Z ZIELONYM KAMIENIEM

Pionowa orientacja tyłu projektu pozwala na wyeksponowanie w centralnej jego części pierścionka z zielonym kamieniem. Delikatny projekt świadczy o profesjonalnym podejściu do klienta. Z przodu wizytówki u góry umieścisz nazwę firmy, a poniżej pozostałe dane teleadresowe.

PIERŚCIONEK Z BRYLANTEM

Wizytówka z pewnością wyróżnia się na tle innych z tej branży. Duża grafika pięknego i okazałego pierścionka z brylantem świadczy o fachowości zatrudnionych pracowników. Z tyłu projektu pod spodem na szarym tle umieścisz nazwę firmy. Natomiast z przedniej strony w ten sam sposób wypiszesz pozostałe dane teleadresowe.

NIEBIESKI DIAMENT

Grafika umieszczona w centralnej części projektu bez wątpienia kojarzy się z jubilerem. Pięknie docięty kamień sprawia, że Twój zakład tworzą profesjonaliści. Tył wizytówki został zaprojektowany w orientacji pionowej. Przednia część projektu wykonana w orientacji poziomej pozwala na umieszczenie na niebieskim tle danych teleadresowych po lewej stronie.

STARY DZBANEK DO HERBATY

Jasne tło, z którego wybija się intensywna grafika dzbanka do herbaty kojarzy się z miejscem, w którym kupimy akcesoria do jej parzenia. Przednia część wizytówki posiada grafikę dzbanka umieszczoną na środku projektu. Natomiast poniżej znajduje się malinowy pas, na którym z łatwością wypiszesz potrzebne dane teleadresowe.

IMBRYK DO HERBATY

Jasne tło i umieszczona na nim ciemna grafika bardzo dobrze do siebie pasują. Dzbanek z wyglądu przypomina bardzo stary co może nasuwać skojarzenia ze sklepem z porcelanowymi antykami. Na przedniej części projektu widać zdecydowany podział. Po lewej znajduje się grafika starego dzbanka, natomiast po prawej zostały wypisane wszystkie dane teleadresowe.

KOLOROWE CERAMICZNE MISECZKI

Niebieskie tło projektu, na którym umieszczono kolorowe ceramiczne miseczki bez wątpienia kojarzy się nam ze sklepem, w którym skompletujemy zastawę stołową. Z przodu projektu występuje biały cienki pas, który pozwoli na umieszczenie nazwy Twojej firmy. Kolorowe miseczki zostały dosunięte do lewej co daje miejsce na wypisanie danych teleadresowych.

CZERWONY DZBANEK

Tył wizytówki został podzielony na dwie nierówne części. Na jednej z nich znajduje się czerwony dzbanek, który mówi nam o tym z jaka profesją związany jest ten projekt. Poniżej na czerwonym polu umieścisz nazwę formy bądź sklepu, w którym sprzedajesz swoje wyroby. Po drugie stronie projektu pod dzbankiem wypiszesz potrzebne dane teleadresowe.

KOLOROWY MIKSER

Żółte intensywne tło i ułożona centralnie grafika miksera od razu nasuwa skojarzenia ze sklepem AGD. Kolorowa grafika z pewnością przyciągnie uwagę i zapadnie w pamięć potencjalnym klientom Twojego salonu. Przednia część wizytówki pozwala na umieszczenie nazwy firmy na białym pasku, a poniżej białą czcionką pozostałe dane teleadresowe.

STYLOWY GŁOŚNIK

Ta wizytówka przyciągnie twoich klientów. Na mocnym, żółtym tle została umieszczona bardzo ciekawa i kolorowa grafika głośnika. Nawiązuje do branży dla której została stworzona ta wizytówka m.in.: sklepy RTV i AGD. Z prawej strony, tak aby było to czytelne znalazły się najważniejsze dane teleadresowe.

BIAŁY WIATRAK NA NIEBIESKIM TLE

Niebieskim tłem została pokryta cała wizytówka. Dzięki temu jasne elementy są wyraźne i czytelne. Z lewej strony znalazła się grafika białego wiatraka. Z prawej białą, prostą czcionką zostały zapisane najważniejsze dane kontaktowe oraz adres sklepu. Na odwrocie znalazła się grafika wiatraka wraz z głośnikami.

PRECYZYJNA ROBOTA

Przód wizytówki został podzielony na dwie części. Z lewej na niebiesko-białym tle zostały umieszczone dane: nazwa firmy, numery telefonu oraz adresy. Z prawej znajduje się zdjęcie, które wskazuje profesję właściciela. Otwarty, kieszonkowy zegarek, który trzymany jest przez wprawionego zegarmistrza. Z tyłu wizytówki znalazło się zdjęcie tego samego zegarka, ale podczas jego naprawy.

PANNA MŁODA NA POLU LAWENDY

Wybór sukni ślubnej jest najtrudniejszą rzeczą podczas przedślubnej gorączki. A jak sprzedać suknie samą wizytówką? Oczywiście przez doskonałe zdjęcie, które tutaj zostało umieszczone. Szczęśliwa panna młoda na lawendowym polu. Świetne, kontrastowe kolory, uzupełnione o fajnie ułożone dane teleadresowe, łączą się w idealną całość.

NIEBIESKI MATERIAŁ NA DREWNIE

Ciekawa wizytówka, która na pewno wyróżni się na tle konkurencji. W projekcie zostało umieszczone zdjęcie z jasnymi deskami, na którym nałożony jest materiał w jasnoniebieską kratę. Z przodu wizytówki znalazły się niebieskie paski, na których umieszczono nazwę firmy, oraz najważniejsze dane teleadresowe.

ŻÓŁTE BUTY

Masz sklep z butami, lub zajmujesz się ich dystrybucją? Ta wizytówka jest dla ciebie. Świetnie zdjęcie, dające prosty przekaz, tutaj znajdziesz buty na każdą okazję. Z przodu wizytówki, na żółtym prostokącie zostały wyróżnione dane teleadresowe, a powyżej nazwa firmy. Z tyłu, na szarym pasku umieszczono nazwę firmy.

ŻÓŁTE SZPILKI

Na wizytówce zostały umieszczone rozrzucone jasne, żółte szpilki. Z lewej strony wizytówki znalazło się miejsce na nazwę firmy. To wszystko było ułożone na turkusowym tle. W zielonej ramce, żółtą, prostą czcionką zostały umieszczone najważniejsze dane: telefon, adres oraz strona internetowa i email. Całość została złożona w przejrzystą formę.

BIAŁA SOFA

Wizytówka stworzona specjalnie na potrzeby sklepów z meblami. W projekcie zostało użyte zdjęcie z aranżacją wnętrza. Na pierwszym planie ukazuje się ekskluzywna sofa, która podkreśla rangę twojego salonu. Na ciemnej ścianie, zostały umieszczone najważniejsze dane teleadresowe oraz nazwa firmy. Z tyłu wizytówki zostało powtórzone zdjęcie oraz nazwa firmy.

NARZĘDZIA ZŁOTNICZE

Wykonujesz nieszablonową biżuterię? Zajmujesz się indywidualnymi zleceniami? Naprawiasz biżuterię? Ta wizytówka jest dla ciebie. Z projektu po prawej stronie na piaskowym tle zostały umieszczone najważniejsze dane, a z lewej zdjęcie narzędzi złotnicze.
Ta sama fotografia, została przeniesiona i powiększona z drugiej strony wizytówki.

DIAMENTY NA BIAŁYM TLE

Diament, to najlepszy przyjaciel kobiety, a więc twój sklep będzie miejscem, do którego kobiety będą często przychodzić. Na pierwszym planie wizytówki zostało umieszczone różnej wielkości diamenty. Podkreślają one prestiż twojego salonu. W prawym górnym rogu umieszczona została nazwa firmy, a w lewym, najważniejsze dane teleadresowe. Z tyłu, na fioletowym pasku znalazła się nazwa salonu.

GRAFIKA PRALKI

Na wizytówce została umieszczona grafika pralki, a nad nią napis RTV & AGD. Dzięki temu od razu wiemy, kim jest właściciel wizytówki. Dodatkowo, pionowe ułożenie projektu pozwala na wybicie się wizytówki z pośród konkurencji. Pod bębnem pralki, czarną czcionką zostały umieszczone: nazwa firmy, numery telefonów oraz adres sklepu. Całość składa się w ciekawy i oryginalny projekt.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: