Wizytówki - Telekomunikacja i Internet Strona 2

Pokaż:

KONTUR LAPTOPA

Wizytówka z obu stron pokryta jest głębokim czarnym kolorem. Z prawej strony, delikatną czcionką wypisane zostały wszystkie dane telefonicznie, adresowe oraz internetowe. Z lewej strony umieszczona została branżowa grafika przedstawiająca kontury laptopa. Wyżej umieszczona została nazwa przedsiębiorstwa.

TWARDY DYSK

Środek wizytówki został zagospodarowany tak, aby znalazły się w nim wszystkie dane, takie jak numer telefonu, adres e-mail, strona internetowa i adres lokalu. Na samej górze został poprowadzony biały pasek, na którym zapisana została nazwa firmy. Z jego prawej strony umieszczona została branżowa grafika.

BIAŁO-ZIELONY LAPTOP

Górna część wizytówki pokryta jest zielonym tłem. Na nim umieszczona została grafika białego laptopa. Obok niej zaprojektowane zostało miejsce na zapisanie nazwy przedsiębiorstwa. Na dole, umieszczone zostało białe tło. Na nim znalazło się miejsce na zapisanie najważniejsze dane teleadresowe i internetowe.

MONITOR I KLAWIATURA

Wizytówka z obu stron obalana jest niebieskim tłem. Z lewej strony, białą czcionką wypisane zostały najważniejsze dane, takie jak adres, telefon, czy strona internetowa. Z prawej na półprzezroczystej grafice umieszczona została nazwa firmy. Na odwrocie wizytówki znalazła się grafika w całej okazałości.

NIEBIESKI MONITOR

Szare tło wizytówki pozwoli na wydobycie z niej niebieskiej grafiki monitora. Patrząc na ten projekt bez wątpienia nasuwają nam się skojarzenia związane z branżą komputerową czy choćby nawet z jej sprzedażą. Grafika może też zastąpić Ci brakujące logo firmy. Z przodu projektu jest wiele miejsca abyś swobodnie umieścił dane teleadresowe.

DIZAJNERSKI MONITOR

Wizytówka ułożona jest pionowo. Górna połowa ma białe tło. Na nim, niebieską czcionką zapisana została nazwa firmy. W dolnej połowie, która jest niebieska, czarną czcionka wypisane zostały takie dane jak adres lokalu, strona internetowa, numery telefonów oraz adres e-mail. Na środku wizytówki znalazła się branżowa grafika.

MYSZKA I KLAWIATURA

Przód wizytówki pokryta jest czerwonym tłem. Na czterech paskach, o różnych odcieniach żółtego, wypisane zostały wszystkie najważniejsze dane telefoniczne, adresowe i internetowe. Nad nimi zaprojektowane zostało miejsce na zapisanie nazwy firmy. Na samej górze oraz na odwrocie wizytówki znalazła się branżowa grafika.

BIAŁY MONITOR

W dolnej części wizytówki znalazły się, wypisane białą czcionką, najważniejsze dane telefoniczne i adresowe. Dane internetowe zostały umieszczone pod czerwona kreską. W górnej części wizytówki zaprojektowane zostało miejsce na nazwę firmy. Obok niej oraz na odwrocie umieszczona została branżowa grafika.

BIAŁY KOMPUTER

Białe tło wizytówki i biała grafika komputera sprawiają, że ten projekt z pewnością wyróżni się na tle innych z tej branży. Grafika komputera może stać się znakiem rozpoznawalnym Twojej firmy i z pewnością odniesiesz sukces. Z tyłu projektu na białym tle umieścisz nazwę firmy oraz pozostałe dane, a niebieski pasek dopełni całość kompozycji.

KOMPUTER STACJONARNY

Cała wizytówka została oblana turkusowym kolorem. Z prawej strony, na czarnym pasku umieszczona została nazwa przedsiębiorstwa. Obok paska umieszczona została branżowa grafika przedstawiająca komputer stacjonarny. W prawym dolnym rogu zostały umieszczone najważniejsze dane telefoniczne, adresowe oraz internetowe.

BIAŁY LAPTOP

Wizytówka została optycznie podzielona na dwie części. Na dole, na białym tle, czerwoną czcionką wypisane zostały niezbędne dane takie jak adres, numer telefonu oraz dane internetowe. Wyżej, na czerwonym tle znalazło się miejsce na zapisanie nazwy firmy, a po przeciwległej stronie umieszczona została branżowa grafika.

KLUCZ I LAPTOP

Wizytówka została pokryta odblaskowym, pomarańczowym tłem. Na dole, w białym polu, czarną czionką wypisane zostały najważniejsze dane telefoniczne, adresowe i internetowe. W górnej części wizytówki umieszczona została nazwa firmy oraz branżowa grafika przedstawiająca klucz oraz laptopa. Grafika znalazła się również na odwrocie wizytówki.

KOLOROWY SZEŚCIAN

Na dole wizytówki, w trzech kolumnach wypisane zostały najważniejsze dane takie jak adres, numery telefonów. Na środku wizytówki oraz na jej odwrocie umieszczona została grafika kolorowego sześcianu. Na samej górze, delikatną białą czcionką zapisane zostały dane osobowe. Cała wizytówka pokryta została zielonym tłem.

DWA KÓLKA

Wizytówka została optycznie podzielona na dwie części. W dolnej części, na żółtym tle, ciemną czcionką zapisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne, adresowe oraz internetowe. Wyżej, na ciemnym tle znalazła się branżowa grafika, która uzupełniona została o dane osobowe oraz funkcję pracownika.

TRZY KLOCKI

Wizytówka została oblana białym tłem. W górnej części zostały umieszczone dwa brązowe paski, na których zapisana została nazwa firmy oraz dane osobowe pracownika. Z lewej strony pasków umieszczona została grafika trzech bloków. Na dole, brązową czcionką zapisane zostały wszystkie niezbędne dane teleadresowe.

ŻÓŁTY PROCESOR

Większość wizytówki pokryty jest czarnym tłem. Z przodu, w dolnej części wizytówek, szarą czcionką zapisane zostały najważniejsze dane, takie jak adres lokalu, strona internetowa, telefony oraz adres e-mail. Wyżej zapisane zostały dane osobowe. Na górze oraz na odwrocie wizytówki znalazła się branżowa grafika.

KOLOROWY ATRAMENT

Ta wizytówka przyciągnie wzrok każdego klienta. A to dzięki świetnej fotografii przedstawiającej wielokolorowy atrament rozlany w wodzie. Z przodu na paskach stworzonych z różnych odcieni pomarańczowego wypisane zostały wszystkie najważniejsze dane telefoniczne, internetowe, adresowe oraz osobowe.

KOLOROWE WARSTWY

Z prawej strony, tej jasnej wizytówki zostały wypisane takie dane jak: imię i nazwisko, adres lokalu, strona internetowa, numery telefonów, oraz adres e-mail. Z lewej strony wizytówki, oraz na jej odwrocie umieszczona została branżowa grafika przedstawiająca kolorowe warstwy. Całość jest prosta i przejrzysta.

PUSZKA SPRAYU

Wizytówka została podzielona na dwie części. Na dole, na biały tle, w trzech kolumnach, czerwoną czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane, takie jak adres, numer telefonu czy strona internetowa. Wyżej, na brązowym tle umieszczona została branżowa grafika przedstawiająca puszkę sprayu w jaśniejszym kwadracie.

KROPLE RGB

Z prawej strony wizytówki umieszczone zostały dane osobowe. Tuż obok nich umieszczona została branżowa grafika trzech kropel z kolorami RGB. Z lewej strony, wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne, adresowe i internetowe. Na odwrocie została umieszczona branżowa grafika. Wizytówka oblana została jasnopomarańczowym tłem.

KÓŁKA RGB

Wizytówka została podzielona na dwie części. W dolnej, na białym tle, ciemną czcionką wypisane zostały takie dane jak adres, strona internetowa, numery telefonów czy adres e-mail. U góry, na szarym tle znalazła się nazwa firmy, a nad nią branżowa grafika przedstawiająca trzy kółka symbolizujące profil kolorów RGB.

PUNKTY KONTROLNE

Wizytówka została oblana turkusowym tłem. Na dole został poprowadzony różowy pasek, na którym wypisane zostały najważniejsze dane telefoniczne i adresowe. Wyżej oraz na odwrocie umieszczona została grafika przedstawiająca punkty kontrolne umieszczona przez grafika. W prawym górnym rogu umieszczone zostały dane osobowe.

GAMA KOLORÓW

Wizytówka oblana została żółtym tłem. Na środku został umieszczony niebieski pasek, na którym umieszczona jest grafika wzornika kolorów. Po dwóch stronach paska wypisane zostały najważniejsze dane telefoniczne, adresowe i internetowe. Na samej górze wizytówki zaprojektowane zostało miejsc na zapisane nazwy firmy.

ŻÓŁTE KRESKI NA ZIELONYM TLE

Ciekawa i nowoczesna forma projektów z pewnością sprawi, że Twoi klienci stwierdzą, że masz duży potencjał jak i talent graficzny. Żółte kreski mogą stać się Twoim znakiem rozpoznawczym, a projekt z pewnością wybije się na tle innych z tej branży. Z przodu w orientacji pionowej umieścisz wszystkie potrzebne dane teleadresowe w ciekawy sposób.

Pokaż: