Wizytówki - Telekomunikacja i Internet Strona 4

Pokaż:

TRZY MONITORY

Przedstawione zdjęcie na wizytówce przedstawia pomieszczenie, którym znajdują się aż trzy monitory. Może to świadczyć, że Twoja firma jest dokładna i profesjonalnie podchodzi do tematu. Z pewnością projekt ten wybija się na tle innych z tej branży. Przód projektu pozwala na umieszczenie wszystkich danych teleadresowych w widoczny sposób.

BIAŁA KLAWIATURA

Intensywnie niebieskie tło pozwoli na zauważenie białej i dużej klawiatury komputerowej. Elementy znajdujące się na tyle projektu od razu kojarzą się nam z branżą informatyczną. Z pewnością z tym projektem zostaniesz zauważony. Przednia część projektu posiada biały pas, na którym w widoczny sposób umieścisz dane teleadresowe.

DUŻY MONITOR

Ciemno niebieskie tło, na którym widoczny jest duży monitor od razu kojarzy się z branżą informatyczną. Projekt ten z pewnością wyróżni się na tle innych z tego działu. Z przodu projektu na monitorze możesz swobodnie umieścić nazwę swojej firmy i opisać, czym dokładnie się zajmujesz. Po prawej stronie prostą i jasną czcionką wypiszesz wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

ZIELONE KURSORY

Błękitne tło jest idealnie do prezentacji poszczególnych elementów umieszczonych na wizytówce. Dwa kursowy, jakie przedstawione są na projekcie od razu kojarzą się z branżą komputerową. Mogą one zastąpić brakujące logo Twojej firmy. Jasny kolor pozwoli na wyeksponowanie w widoczny sposób danych teleadresowych.

FIGURY GEOMETRYCZNE

Ciekawe ułożenie z boku projektu figur geometrycznych z pewnością zapadnie w pamięć Twoim potencjalnym klientom. Jasne tło pozwala na wybicie się z niego grafiki. Przednia część projektu wizytówki posiada bardzo ciekawą kompozycję. Po prawej stronie od grafiki umieścisz nazwę firmy, natomiast pod spodem wszystkie dane teleadresowe.

DWA WSKAZUJĄCE KURSORY

Zielone tło, na którym widocznie widać ciekawą grafikę. Litera „N” może oznaczać naprawę, a kursory wokół niej, że dotyczy ona komputerów. Może ona zastąpić Twoje brakujące logo firmy. Pionowa forma prezentacji pozwoli na wypisanie jasną, żółtą czcionką wszystkich danych teleadresowych w widoczny sposób.

BIAŁO-CZARNY NAPĘD

Szare tło i grafika, która wygląda jak odręczny rysunek przypomina napęd komputera. Bez wątpienia kojarzy się on z naprawą czy serwisem komputerowym. Jeżeli właśnie tym zajmuje się Twoja firma ten projekt jest dla Ciebie. Przód projektu to białe tło, na którym bardzo dobrze widać wszystkie potrzebne dane teleadresowe Twojej firmy.

POKRYWAJĄCE SIĘ KOŁA

Czarne tło z tyłu projektu pozwala na umieszczenie w widoczny sposób dwóch przenikających się różowych kół. Jedno z kół jest zakreskowane drugie natomiast puste. Może to świadczyć o kreatywnym podejściu do klienta. Przód wizytówki to odwrotne kolory, jakie zostały pokazane na tyle. Ciekawa prezentacja danych teleadresowych pozwala na ich zapamiętanie.

BIAŁE PIÓRO

Czarne tło pozwoli na umieszczenie wszystkich informacji z widoczny sposób. Ciekawa ilustracja, jaka została pokazana w projekcie od razu kojarzy się z branżą graficzną. Może ona również zastąpić Twoje brakujące logo. Przednia część projektu zawiera pomniejszoną ilustrację po lewej stronie, natomiast po prawej całość kompozycji dopełniają widoczne dane teleadresowe.

KOLOROWE PROSTOKĄTY

Ciekawie dobrane do siebie kolory z pewnością wyróżnią się na tle innych z tej branży. Projekt przedstawia nie sztampowy podział, który z tyłu wizytówki nie został zagospodarowany by wzbudzać ciekawość odbiorcy. Podział na przedzie projektu pozwala na jasnych polach umieścisz wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

KOLOROWE TRÓJKĄTY

Różowe intensywne tło, na którym znajdują się kolorowe trójkąty z pewnością przyciągają uwagę. Można by pomyśleć, że osoba posiadająca ten projekt jest kreatywna i pełna pasji. Projekt ten idealnie nada się, jeżeli zajmujesz się grafiką komputerową. Na przedniej stronie wizytówki z łatwością umieścisz dane teleadresowe jasną czcionką.

WZORNIK KOLORÓW

Jasno błękitne tło wizytówki pozwala na wyeksponowanie kolorowej grafiki. Centralnie umieszczony obrazek przedstawia wzornik kolorów, bez którego ciężko obejść się przy pracy designera. Z pewnością projekt ten wyróżni się na tle innych i zyskasz klientów. Z przodu wizytówki pod grafiką umieścisz nazwę firmy, natomiast po prawej stronie pozostałe dane teleadresowe.

NARZĘDZIE PIÓRO

Niebieskie tło daje możliwość wyróżnienia z niego grafiki. Każdy kto zajmuje się branżą graficzną z pewnością zna narzędzie pióro. Może ono posłużyć Ci jako znak rozpoznawczy Twojej firmy. Z tym projektem na pewno zyskasz rzeszę klientów. Białą czcionką z przodu wizytówki umieścisz wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

PRACOWNICA CALL CENTER

Prowadzisz call center? Proponujesz usługi telekomunikacyjne? Ta wizytówka jest dla ciebie. W projekcie użyto zdjęcie kobiety z słuchawkami, która swoim szczerym uśmiechem zaprasza do współpracy. Ze zdjęcia bije prosty przekaz, że wszystko co wykonujesz w firmie, robisz z uśmiechem i radościom i nie ma klienta, który by ci odmówił. Najważniejsze dane, zostały umieszczone tak, aby nie zasłaniać istotnego elementu, którym jest zdjęcie.

KLAWIATURA NA BIURKU

Ciekawa, niestandardowa kompozycja wizytówki wprowadza odrobinę dynamizmu. Przedmioty na projekcie wskazują na branże jej właściciela. Małe ludziki z klocków symbolizują fachowców pracujących w twojej firmie. Ciemne tło wizytówki pozwala w przejrzysty sposób wyeksponować potrzebne dane teleadresowe.

KOBIETA NA NIEBIESKIM TLE

Zdjęcie kobiety na spiralnym tle kojarzy się od razu z informatyką. Idealnie dobrane zdjęcie do branży jaką reprezentuje. Przód wizytówki został zaprojektowany tak, aby pokazywał zdjęcie i posiadał miejsce na dane kontaktowe. Przez zastosowany podział wizytówka staje się czytelna i przyjazna dla oka.

BIURKO GRAFIKA KOMPUTEROWEGO

Białe tło, w tym przypadku, stanowi biurko grafika komputerowego, na którym mieszczą się najpotrzebniejsze rzeczy do pracy w tym zawodzie. Ciekawa kompozycja sprawia, że wizytówka przyciąga uwagę odbiorcy. W łatwy sposób, bez zasłaniania poszczególnych elementów umieścisz najważniejsze dane swojej firmy.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: