Wizytówki - Architektura

Doskonały projekt jest bezwzględną podstawą architektonicznego sukcesu. Z drugiej jednak strony – bez sprawnego wykonawcy, efekt realizacji planów nawet najzdolniejszego konstruktora może być (co najmniej) niezadowalający. Dlatego proponujemy Ci szybki i profesjonalny wydruk oryginalnych wizytówek, za których szkic odpowiedzialny będzie najlepszy specjalista – Po prostu – Ty!
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Sprawdź nasz program do projektowania wizytówek i wykreuj własną kartę biznesową! W naszym serwisie udostępniamy łatwy w obsłudze, zawierający ogromną liczbę gotowych szablonów system do tworzenia materiałów reklamowych. Wystarczy wybrać wzór, dostosować go do konkretnych potrzeb, spersonalizować i dodać odpowiedni tekst – zawierający dane kontaktowe, krótkie hasło, branżowa specyfikacja. Na podstawie tak przygotowanego szkicu wydrukujemy opisaną w zamówieniu ilość wizytówek i dostarczymy je pod wskazany adres.

Nie daj się konkurencji, zainwestuj w pewne, reklamowe fundamenty i zaprojektuj swój rynkowy sukces od A do Z! Skorzystaj z naszego kreatora, stwórz i zamów spersonalizowane wizytówki architektura.
Czytaj więcej
Pokaż:

CIEPŁO NIE MA DLA WAS TAJEMNIC

Infografika to jeden z ważniejszych i wygodniejszych środków przekazu. Za pomocą symboli graficznych można przedstawić w sposób przystępny i uproszczony informacje, które w wersji opisowej nie byłby zrozumiałe da wielu osób. Wykorzystaliśmy ten sposób, aby stworzyć grafikę dla firmy wykonującej audyty energetyczne, np. dla budynków lub urządzeń. Każdy skojarzy te kolorowe znaki z tematem, trwale zapamięta i wykorzysta wizytówkę w razie potrzeby. Grafika spełnia więc w pełni swoją rolę i podstawowe założenia reklamy.

ZDOBYWASZ DLA KLIENTA OSZCZĘDNOŚCI

Wizytówka musi od pierwszego spojrzenia naprowadzać potencjalnego klienta na temat oferty i od razu wskazywać mu ewentualne korzyści. Oczywiście, kiedy ją wręczasz to wszystko wiadomo, ale chodzi o moment, kiedy konsument wraca myślami do oferty. Wtedy powinien od razu przypomnieć sobie twoją wizytówkę. Zadbaliśmy o to i powstała ciekawa grafika, która łączy widok fachowca przy pracy i ciekawy detal naprowadzający na temat. Kolorowo, ale także konkretnie. Ta wizytówka przyciągnie nowych klientów, którzy szukają oszczędności i fachowca, który je znajdzie, a dodatkowo pomoże budować wizerunek firmy.

TWORZENIE PRZYSZŁOŚCI TO WASZ ŚWIAT

Stworzenie odpowiedniej grafiki reklamowej dla architekta, który sam przecież jest specjalistą od tworzenia i kreowania to nie lada wyzwanie. Nasza propozycja to wyraźne wskazanie tematyki, którą się zajmujesz czyli architekt w akcji. To buduje profesjonalny wizerunek fachowca i budzi zaufanie do umiejętności oraz wiedzy. Na ujęcie warsztatu pracy nałożyliśmy natomiast półprzeźroczyste pole tekstowe, na którym można wygodnie i czytelnie podać dane kontaktowe. Grafika jest bardzo spójna i wpada w oko.

WIZYTÓWKI W PROJEKTOWYM KLIMACIE

Wizytówka architekta powinna pokazywać, że na każdym etapie tworzenia wizji nowego budynku, wasz profesjonalizm jest na najwyższym poziomie. Mamy więc linie sugerujące etap projektowania, dobre proporcje, porządek i przemyślany układ każdego z detali, słowem fachowy ład. Jest też modna kolorystyka, bo przecież projektant jako pierwszy musi poznawać i wyczuwać najnowsze, obowiązujące trendy w modzie, a potem wykorzystywać je w projektach.

NIECH SREBRO POKREŚLI PRESTIŻ PROJEKTÓW

Biało – czarna wizytówka to z jednej strony kolory techniczne podstawowych szkiców projektowych, z drugiej jeden z modniejszych ostatnio designów. A przecież każdy oczekuje od architektów znajomości bieżących trendów. Fragmenty projektu od razu przywodzą na myśl skojarzenia z profesjonalizmem i gwarancją rzetelności. Budzą też ciekawość i chęć sprawdzenia poziomu usług. To świetny początek i nadzieja na współpracę, ale my to wszystko podbiliśmy dodatkowo srebrnymi detalami, żeby podbić efekt.

NOWOCZESNE BUDOWNICTWO

Budownictwo, firmy remontowo-wykończeniowe, a także malarze czy stolarze – w przypadku tego typu fachowców liczy się odpowiednia reklama oraz konkurencyjne ceny, aby być dobrze rozpoznawalną jednostką. Dlatego też proponujemy wzór wizytówki, który dzięki swojej prostocie z nutą nowoczesności, ukazuje jeden z najpopularniejszych zawodów. Postaw na szablon, który na pewno przykuję uwagę nie jednego klienta. Jesteśmy przekonani, że dzięki tego typu wizytówkom, klienci sami będą przybywać. A przecież o to każdemu dobremu przedsiębiorcy chodzi!

MATEMATYCZNE ZAWIŁOŚCI

Właściciele sklepów z artykułami szkolnymi, osoby udzielające korepetycji z matematyki oraz geodeci muszą zadbać o to, by reklama ich działalności była dostosowana do dzisiejszych czasów i do odbiorców. Nie sposób wypromować się zatem bez tego elementu. Oto jest wizytówka, która dzięki błękitno – białej kolorystyce przyciąga wzrok potencjalnych klientów. Przejrzysta i czytelna, a w dodatku stworzona z wielką dbałością o szczegóły – trudno więc wyobrazić sobie lepszy sposób na to, by stać się niekwestionowanym liderem w swojej branży i daleko w tyle pozostawić za sobą konkurencję!

ZAPROJEKTOWANE Z PASJĄ!

Właściciel firmy architektonicznej albo przedsiębiorstwa zajmującego się handlem nieruchomościami – dla nich owa wizytówka stanie się idealnym rozwiązaniem. W stu procentach podkreśli profesjonalizm i stałe dążenie do rozwoju, a ponadto przyciągnie potencjalnych klientów. Zdobycie ich zaufania jest także możliwe dzięki zastosowaniu w tym przypadku minimalistycznych, wyróżniających się dużą dawką prostoty i elegancji zarazem barw. Zastosowano najwyższej jakości papier, dzięki któremu model ten pozostanie w stanie idealnym, zachęcając wszystkich do skorzystania z oferty. Spróbuj i Ty!

W KOLORACH TAJEMNICZOŚCI

Jeśli kochasz magiczne formy, a sukces w branży jest Twoim aktualnym marzeniem, wizytówka z geometrycznym motywem może pomóc Tobie w realizacji marzeń. Skup się na tym, co jest ważne i weź sprawy w swoje ręce. Dekory na reklamie są odpowiednim akcentem dla handlowców, fryzjerów, architektów, designerów czy też właścicieli własnych biur. Niech magia projektu i tajemniczy oddźwięk sprawi, że w okamgnieniu odniesiesz oczekiwany sukces.

ARCHITEKT NA BUDOWIE

Nieszablonowe zdjęcie tej wizytówki pozwoli jej na wybicie się spośród innych, konkurencyjnych projektów. Na jasnym, półprzezroczystym pasku zostały wypisane najważniejsze dane teleadresowe. Na samej górze zaprojektowane zostało miejsce na umieszczenie danych osobowych. Tłem wizytówki jest niesamowite, branżowe zdjęcie.

ARCHITEKT Z KASKIEM

Z prawej strony, na niebieskim tle z gradientem, białą czcionką wypisane zostały takie dane jak: adres, numer telefonu, adres e-mail oraz strona internetowa. Grubszą czcionką umieszczone zostały dane osobowe. Z lewej strony znalazła się fotografia przedstawiająca postać eleganckiego architekta z kaskiem budowlanym.

PLANY NA BIURKU

Głównym elementem tej wizytówki jest zdjęcie przedstawiające ułożone na biurku plany budowy. Zdjęcie daje jasny przekaz o branży, którą zajmuje się jej właściciel. Z lewej strony na tle ściany, ciemną czcionką zapisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. Ponad nimi znalazło się miejsce na zapisanie nazwy biura.

STÓŁ ARCHITEKTA

Tematem przewodnim tej wizytówki jest zdjęcie stołu architekta. Plany domu lub mieszkania i linijka. To wszystko zostało pokryte zielonym, półprzezroczystym tłem. Na nim białą, wyraźną czcionką zostały wpisane: imię i nazwisko architekta, adres biura, strona internetowa, oraz dane kontaktowe. Powtórzone zdjęcie, wraz z tłem zostało przeniesione również na tył wizytówki.

DOMEK ZE SKALĄ

W tym projekcie, wizytówka została ułożona pionowo, tak, aby już na pierwszy rzut oka przyciągnąć potencjalnego klienta. W górnej części, znalazła się branżowa grafika przedstawiająca dom, z poprowadzonymi liniami od skali. Poniżej na różowym tle zostało wypisane nazwisko projektanta, a poniżej zapisane zostały najważniejsze dane kontaktowe.

BIAŁA CZCIONKA NA NIEBIESKIM TLE

Biała czcionka na niebieskim tle, Budownictwo, Architektura - Wizytówki Netprint
4 kolory do wyboru
Połączenie głębokiego, niebieskiego koloru wraz z wyraźną białą czcionka, oraz białymi elementami zawsze zdaje egzamin. Nie inaczej jest w tym projekcie. Na dole, zostały wypisane najważniejsze dane teleinformacyjne. Nad białą kreską została zapisana nazwa biura architektonicznego, a po lewej znalazło się miejsce na białe logo firmy.

ZIELONY RZUT MIESZKANIA

Na pomarańczowym tle, białą, ale wyraźną czcionką zostały wypisane takie dane jak: imię i nazwisko oraz specjalizacja projektanta, numery telefonu, adresy mailowe oraz strona www i adres siedziby. Powyżej został umieszczony rzut architektoniczny mieszkania, który został oblany zielonym, rzucającym się w oczy tłem. Na odwrocie, pomiędzy dwoma pomarańczowymi paskami została ponownie użyty rzut mieszkania.

TURKUSOWY BUDYNEK

Prosty projekt zawierający tylko najważniejsze informacje potrafi przyciągnąć najwybredniejszych klientów. Na białym tle zostały umieszczone cztery elementy. Na dole, ciemną czcionką zapisane zostały najważniejsze dane kontaktowe. Powyżej, znajduje się logo w postaci turkusowego budynku, a od niego odchodzą ciemne paski. Na samej górze ciemną czcionką zapisano nazwę firmy.

BUDYNEK NA ZIELONYM TLE

Cała wizytówka, za równo z przodu jak i z tyłu została oblana zielonym tłem. Z przodu projekt został ustawiony w orientacji pionowej, tak, aby żadne z elementów nie przysłaniał drugiego. Na samej górze znalazło się miejsce na logo, poniżej, w białej ramce zostały wypisane najważniejsze dane teleadresowe, a na samym dole imię, nazwisko oraz nazwa biura architektonicznego.

DWA ODCIENIE CZERWIENI

Całość projektu została wykonana na blado czerwonym tle. Z przodu wizytówki, białą, wyraźnie wybijającą się z tła czcionką, zostały zapisane najważniejsze dane, takie jak adresy, numery telefonów oraz nazwisko pracownika i nazwa firmy. Prze środek wizytówki została umieszczona grafika ciemnoczerwonego domu.

POMARAŃCZOWY BUDYNEK NA NIEBIESKIM TLE

Na niebieskim tle, które oblewa wizytówkę z obu stron, jako temat przewodni został umieszczony jednokolorowy budynek w pomarańczowym odcieniu. Na pasku o tym samym odcieniu, co dom, niebieską czcionką została zapisana nazwa firmy. Poniżej pomarańczową czcionką zostały wypisane najważniejsze dane kontaktowe. Grafika budynku wraz z nazwą firmy została powtórzona na odwrocie wizytówki.

BIAŁA RAMKA, NA BRĄZOWYM TLE

Biała ramka, na brązowym tle, Budownictwo, Architektura - Wizytówki Netprint
4 kolory do wyboru
Całość projektu został wypełniony brązowym kolorem. Z przodu wizytówki została umieszczona ramka, a na niej biała grafika domu jednorodzinnego. W środku ramki, również białym kolorem zostały wpisane dane: imię i nazwisko architekta, jego adres mailowy, strona internetowa oraz numery telefonów i adres pracowni. Na odwrocie została powtórzona grafika domu.

KLASYKA I NOWOCZESNOŚĆ

Klasyka i nowoczesność, Budownictwo, Architektura - Wizytówki Netprint
3 kolory do wyboru
Połączenie czerni i bieli, jest sprawdzona klasyką. W tym projekcie klasyczne kolory zostały połączone z nowocześnie wyglądającym logiem z wieżowcami w tle. Od okrągłego loga odchodzą białe pasy, które dodają projektowi dynamizmu. Poniżej, również białą czcionką zostały zapisane niezbędne dane kontaktowe oraz imię i nazwisko architekta.

ARTYSTYCZNY NIEŁAD

Biała wizytówka została urozmaicona rozrzuconymi kształtami geometrycznymi w fioletowym kolorze. Dzięki temu, nudna biała wizytówka zyskała dynamizmu, oraz artystycznego nieładu, mimo wszystko zachowując spójność i czytelność. Najważniejsze dane, jak nazwa firmy czy dane teleadresowe zostały zapisane wyraźną czcionką w fioletowym odcieniu.

TURKUSOWI ARCHITEKCI

W tym projekcie, grafik użył dwóch odcieni turkusowego koloru. Pierwszy, stonowany blady odcień posłużył, jako wypełnienie wizytówki. W ciemniejszym odcieniu znalazły się prostokąty, nazwa firmy numer telefonu, adres biura architektonicznego, strona internetowa oraz adres email. Na odwrocie zostały powtórzone prostokąty oraz nazwa firmy.

Pokaż: