Wizytówki - Deweloper

Przekazujemy Ci nowoczesne narzędzie, za pomocą którego – nie wychodząc z biura – zdalnie zaprojektujesz swój marketingowy sukces. Skorzystaj z naszego dostępnego online kreatora i stwórz własne wizytówki developera.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Zawodowo inwestujesz w nieruchomości, nadzorujesz proces projektowania budynków, zarządzasz przestrzenią, czuwasz nad sprawnością przebiegu zaplanowanych remontów i – wreszcie – dbasz o to, aby efekt wszystkich prac przyniósł wymierny zysk. Jesteś profesjonalistą, specjalistą od sprzedaży lub wynajmu domów, lokali przemysłowych i biur. Świetnie radzisz sobie na wielu polach i robisz wszystko, żeby jeszcze bardziej poszerzyć zakres świadczonych usług i dotrzeć do większej liczby Kontrahentów. Wykorzystaj swoją energię i szerokie kompetencje, od podstaw – i całkowicie samodzielnie – zbuduj ugruntowaną pozycję na rynku, zainwestuj w niebanalną i mocno spersonalizowaną reklamę!

Wybierz odpowiedni szablon, dostosuj go do swoich preferencji i wypełnij tematyczną treścią. Złóż zamówienie na profesjonalne wizytówki, które wydrukujemy na podstawie Twojego projektu. Poczekaj na dostawę i na własnej skórze poznaj pozytywne efekty inwestycji w oryginalne i skuteczne materiały promujące Twoją firmę.
Czytaj więcej
Pokaż:

REALIZACJE BUDOWLANE POD KLUCZ

Dla firm z rynku nieruchomości, w tym także deweloperów, powstało już mnóstwo grafik na wizytówki. Większość z nich zawiera graficzny obraz jakiegoś budynku lub jego fragmentu, bo to przecież oczywiste skojarzenie. Chcieliśmy nieco przełamać ten szablon i postawić na stworzenie grafiki, która niczego nie sugeruje, za to przyciąga wzrok złoconymi detalami. Jest bardzo dynamiczna i efektowna, co u klientów będzie budziło pozytywne skojarzenia. Złoto dodaje wizytówce prestiżu, a to lubią wszyscy konsumenci, którzy poszukują wysokiej jakości.

WYKREOWANE DOMOWE MARZENIA

Wielu ludzi szuka domu jak marzenie – nie każdy jednak spełnia ich oczekiwania. Pokaż, że dbasz o dobro Klienta i każda propozycja dla niego jest krojona na wymiar. Jeśli do tej pory nie reklamowałeś swoich usług zastanów się nad wizytówką. Piękny motyw z delikatnymi akcentami architektonicznymi będzie doskonałym projektem dla osób trudniących się budownictwem oraz deweloperów.

DOMKI JEDNORODZINNE

Wizytówka, z obu stron pokryta została czerwony tłem. Z przodu, na dwóch jasnych paskach umieszczone numery telefonów oraz strona internetowa. Pomiędzy nimi znalazł się adres oraz e-mail. Wyżej, w białym pasku zapisana została nazwa firmy. Projekt uzupełniony został o grafikę osiedla domków jednorodzinnych.

TRZY BIUROWCE

Wizytówka pokryta jest piaskowym kolorem. Z prawej strony w białych paskach wypisane zostały wszystkie niezbędne dane adresowe i telefoniczne. Z prawej strony została umieszczona grafika przedstawiająca trzy czerwone biurowce. Nazwa firmy została podzielona na dwie części i znajduje się nad i pod grafiką.

ŻÓŁTY I PURPURA

Lewa strona wizytówki to żółty pasek, na którym znajduje się fioletowa nazwa firmy oraz jej znak graficzny. Na jasnofioletowym pasku znalazły się ikony informacyjne. Reszta tła jest w kolorze purpurowym. Na niej znalazły się wypisane najważniejsze dane, takie jak numery telefonów, dane internetowe oraz adres siedziby.

ORYGINALNE TŁO

Część tła jest zielona. Im bardziej w prawo, tym bardziej tło zmienia się w kwadraty w delikatne pastelowe kolory. Na trzech białych paskach zaprojektowane zostało miejsce na wypisanie najważniejszych danych teleadresowych. Wyżej, fioletową czcionką zapisana została nazwa firmy. Całości dopełnia fioletowy kwadrat.

TRZY TRÓJKĄTY

Prostota i elegancja. Tak w dwóch słowach można określić projekt tej wizytówki. Zielone tło z ciekawą fakturą, nadają jej klasy i elegancji. Białe ikony informacyjne oraz najważniejsze dane teleadresowe wraz z nazwą dodają jej charakteru. Prostota i nowoczesność przemawia z grafiki przedstawiającej trzy trójkąt. Które znalazły się również na odwrocie wizytówki.

KOLOROWE BLOKI

Na czerwonym tle, jasną i wyraźną czcionką wypisane zostały najważniejsze dane: nazwa firmy, numery telefonów, e-mail, strona internetowa i adres przedsiębiorstwa. Wyżej znalazła się ciekawa grafika przedstawiająca kilkanaście kolorowych bloków. Ta sama ilustracja znalazła się również na odwrocie wizytówki.

DWA KOLORY GRAFIKI

Dwa kolory grafiki, Budownictwo, Deweloper - Wizytówki Netprint
3 kolory do wyboru
Przód wizytówki został pokryty szarym tłem. Na nim, znalazła się niebieska grafika, która może zastąpić logo. Niżej, również na niebiesko zapisana została nazwa firmy. Białą czcionką wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe przedsiębiorstwa. Na odwrocie wizytówki znajdziemy niebieskie tło z szarą grafiką.

UKŁAD SIECIOWY

Tło tej wizytówko pokryte jest intensywnym żółtym kolorem. Na nim znajdują się niebiesko czerwone elementy. Niebieską czcionką zapisane są numery telefonów, adres, e-mail, strona internetowa oraz nazwa firmy. Czerwone są ikony informacyjne oraz część branżowej grafiki, która nawiązuje do sieci budynków stworzonych przez twoją firmę.

KAWAŁEK DOMU

W tym projekcie przeplatają się dwa odcienie niebieskiego. Ciemniejszy znalazł się na dole. Tam też jaśniejszym niebieskim wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe przedsiębiorstwa. Tło górnego paska jest jaśniejszy. Na nim znalazła się nazwa firmy zapisana ciemniejszym odcieniem, a obok znalazło się logo firmy.

DWUKOLOROWE BLOCZKI

Główną grafiką tej wizytówki są dwukolorowe, trójwymiarowe bloczki. Obok nich, na czerwonym pasku, zapisana została nazwa firmy. Najważniejsze dane teleadresowe zapisane są czerwoną czcionką, podobnie jak ikony informacyjne. To wszystko umieszczone jest na tle w kolorze brudnożółtym. Grafika wraz z nazwą umieszczona jest również na odwrocie wizytówki.

TRÓJWYMIAROWE BLOCZKI

Trójwymiarowe bloczki, Budownictwo, Deweloper - Wizytówki Netprint
3 kolory do wyboru
Prawa strona wizytówko ma jasnozielone tło. Na nim, fioletową czcionką wypisane zostały numery telefonów, adresy oraz dane internetowe. Fioletowe są również ikony informacyjne. Z lewej strony, na białym tle, fioletową czcionką zapisana jest nazwa firmy. Nad nią znajduje się branżowa grafika trójwymiarowych bloczków.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: