Wizytówki - Skład budowlany

Nie odkładaj kwestii promocji na ostatnią chwilę, bo konkurencja Cię boleśnie wyprzedzi. Postaw na energię, asertywność i nowoczesną formę promocji. Sprawdź najprostszą i jednocześnie najbardziej efektywną formę reklamy, a do tego – zostań dyrektorem kreatywnym i stań na czele nowatorskiej kampanii marketingowej!
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Udostępniamy Ci – za darmo! – intuicyjne narzędzie, dzięki któremu szybko i sprawnie zaprojektujesz wizytówki składu budowlanego. Dzięki naszemu kreatorowi oszczędzisz czas i pieniądze, które rynkowi konkurenci muszą przeznaczyć na zatrudnienie kosztownych grafików i designerów. Przede wszystkim jednak, za pomocą naszego programu będziesz mógł samodzielnie naszkicować wzór karty biznesowej, która nie tylko spełni wszystkie Twoje oczekiwania, ale i przyciągnie uwagę Klientów.

Sprawdź dostępne formaty na wizytówki składu budowlanego, wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba i dostosuj go do własnych wymagań. Tak przygotowaną kartę wypełnij tekstem (dane kontaktowe, opis działalności etc.) i zleć wydruk gotowych materiałów promocyjnych.

Profesjonalne i całkowicie autorskie, bo zaprojektowane przez Ciebie wizytówki dostarczymy pod wskazany w zamówieniu adres. Bilety biznesowe bez wątpienia wpadną w oko Klientom i sprawią, że Twoja działalność będzie się cieszyła jeszcze większym powodzeniem wśród Kontrahentów.
Czytaj więcej
Pokaż:

CEGIEŁKA DO TWOJEGO SUKCESU

Rozejrzyj się dokładnie dookoła. Gdzie nie spojrzysz, widać nowe budynki, wieczne remonty, świeże konstrukcje oraz okazje na wybicie się na rynku sprzedażowym. Jeśli trudnisz się rozprowadzaniem materiałów budowlanych bądź sam jesteś fachowcem w dziedzinie budowlanki, wizytówka z motywem narzędzi oraz niezbędnych akcesoriów będzie idealnym motywem promującym Twoją działalność. Wybieraj i zyskuj nowych Klientów!

CEGLANA ŚCIANA

Tłem dla tej wizytówki jest mur wykonany z czerwonej cegły. Z przodu, białą czcionką, pomiędzy dwoma paskami umieszczona została nazwa firmy. Niżej, również białą, lecz delikatniejszą czcionką wypisane zostały niezbędne dane adresowe i telefoniczne. Z tyłu wizytówki umieszczona została nazwa przedsiębiorstwa.

RÓŻNORODNE NAKRĘTKI

Na ciemnym tle umieszczone zostały żółte elementy. W dwóch przeciwnych rogach umieszczone zostały grafiki różnej wielkości nakrętek do śrub. Pomiędzy nimi umieszczone zostały takie dane jak nazwa firmy, numer telefonu, adres mailowy, strona internetowa oraz adres lokalu. Z tyłu wizytówki umieszczona została nazwa oraz branżowa grafika.

ROZRZUCONE PUSTAKI

Wizytówka pokryta została białym tłem. Z lewej strony umieszczona została grafika przedstawiająca rozrzucone pustaki. Z prawej strony ciemną czcionką zapisane zostały wszystkie niezbędne dane teleadresowe. W prawym górnym rogu umieszczona została nazwa firmy. Na odwrocie wizytówki znalazła się powtórzone branżowe zdjęcie.

NIEBIESKIE ŚRUBKI

Na jednej części, wizytówka ma białe tło. Tam też znajduje się grafika przedstawiające skrzyżowane ze sobą niebieskie śrubki. Pod nimi, również na niebiesko zapisana została nazwa firmy. Z prawej strony, na żółtym tle wypisane zostały najważniejsze dane kontaktowe i adresowe. Grafika została powtórzona na żółtym tyle wizytówki.

MŁOTEK Z KLUCZEM

Wizytówka została pokryta jasnoniebieskim tłem. Z lewej strony, ciemniejszą czcionką wypisane został niezbędne dane kontaktowe oraz adres stacjonarny. Z prawej strony, za niebieskim paskiem z ikonami informacyjnymi, zaprojektowane zostało miejsce na nazwę firmy. Na środku znalazła się branżowa grafika, która może służyć za logo.

MUR Z CEGŁY

Tematem przewodnim tej wizytówki jest pomarańczowa cegła. Na jasnoniebieskim tle, najważniejsze dane teleadresowe zostały napisane pomarańczową czcionką. Nazwa przedsiębiorstwa została zapisana czarną czcionką, żeby była widoczna na jasnopomarańczowej grafice muru z cegieł. Ta sama grafika tylko, że w intensywniejszym kolorze, znajduje się na odwrocie.

POJEDYNCZA CEGŁA

Tło tej wizytówki jest jasnożółte. Pomarańczowe kreski i ikony informacyjne oddzielają najważniejsze dane, takie jak numery telefonu czy adres mailowy od branżowej grafiki. Przedstawia ona pomarańczową, pojedynczą cegłę, obok której znajduje się nazwa firmy. Grafika została powtórzona na drugiej stronie wizytówki.

BIAŁY ŻURAW

Dolna połowa wizytówki jest biała. Na niej, bordową czcionką wypisane zostały: numery telefonu, adres mailowy i strona internetowa, oraz adres siedziby firmy. Druga połowa jest w kolorze bordowym. Na niej białą, wyraźną czcionką zapisana została nazwa firmy. Biała jest również grafika dźwigu, który znalazł się na obu stronach wizytówki.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: