Uwaga
Informujemy, że pomimo sytuacji związanej z koronawirusem realizacja zamówień przebiega normalnie Czytaj więcej

Wizytówki - Wynajem sprzętu

Wydrukujemy dla Ciebie flotę wizytówek – rzetelnych, atrakcyjnych, niezawodnych i pożądanych kart biznesowych, które umocnią Twoją rynkową pozycję i ułatwią dotarcie do jeszcze większej grupy Klientów.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Nasze materiały reklamowe sprawdzą się w nawet najcięższych warunkach: pokonają każdą zaporę, przewiercą się przez każdą, konkurencyjną ścianę i sprawnie przekopią przez zastawione przez biznesowych rywali blokady. Tajemnicą powodzenia jest nie tylko ich marketingowa moc, reklamowa niezawodność i szeroki zasięg działania, ale i przyciągające spojrzenia wzornictwo, za które odpowiedzialny jest doskonale znający specyfikę tej wymagającej branży designer, czyli Ty!

Połącz doświadczenie z marketingową intuicją i – wykorzystując nasz program – zaprojektuj wizytówkę firmy oferującej wynajem sprzętu budowlanego. Zaoszczędź czas i pieniądze – skorzystaj z dostępnych w serwisie szablonów, które możesz dowolnie modyfikować. Wybierz najciekawszy wzór i dodaj do niego tematyczny tekst (dane kontaktowe, specyfikację, hasło promocyjne etc.), a następnie – złóż zamówienie na wydruk autorskich wizytówek.

Samodzielne wykreowanie wzoru poręcznych kart biznesowych zajmie Ci zaledwie kilka minut, a gotowe, profesjonalnie wydrukowane wizytówki firmy oferującej wynajem sprzętu budowlanego dostarczymy pod wskazany w zamówieniu adres.
Czytaj więcej
Pokaż:

WIELOFUNKCYJNOŚĆ PODSTAWĄ FIRMY

Rynek wymaga od Nas elastycznego podejścia do biznesu. Pokaż wszystkim, że Twoja firma jest odpowiedzią na każde pytanie. Wizytówka z motywem sprzętu budowlanego będzie świetną reklamą dla osób trudniących się oraz zajmujących branżą budowlaną, jak i dla tych, którzy zajmują się wynajmem oraz rozprowadzaniem akcesoriów specjalistycznych. Mała reklama? Nie – To Twój sposób na sukces!

WIERTARKO-WKRĘTARKA

Twoja firma wynajmuje sprzęt budowlany? Masz sklep z narzędziami dla budowlańców? Jeśli tak, to ta wizytówka powstała z myślą o tobie. Na czarny wzorze umieszczone zostały turkusowe elementy. Na dole, cienką, lecz wyraźną czcionką wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. Wyżej, większą czcionką zapisana została nazwa firmy.

ŻÓŁTA KOPARKA

Brązowe tło, które jest na większej części wizytówki, ma kojarzyć się z ziemią. W nim, czarną czcionką wypisane zostały niezbędne dane kontaktowe i adresowe. Wyżej, żółtymi literami zapisana została nazwa przedsiębiorstwa. Grafika przedstawiająca żółtą koparkę, umieszczona jest również na niebieskim tle przypominającym kolor nieba.

ŻÓŁTA KOPARKA NA BIAŁYM TLE

Projekt tej wizytówki jest bardzo prosty i przejrzysty. Na dole, czarną czcionką zostały wypisane najważniejsze dane teleadresowy, przedzielone czarną kreską. Wyżej, również czarną czcionką, wypisana została nazwa firma. Z lewej strony nazwy umieszczone została grafika żółtej koparki. Grafika znalazła się również na odwrocie wizytówki.

CZERWONA ŁOPATA

Na brązowym tle, najważniejsze dane zostały wyróżnione jasną czcionką. Ikony informacyjne są śnieżnobiałe. Dopasowane do nich najważniejsze dane teleadresowe, są w jasnym odcieniu szarości. Grubą, białą czcionką zapisana została nazwa firmy. Czerwonymi elementami, które ożywiają wizytówkę, są dwa trójkąty umieszczone na dwóch końcach wizytówko oraz branżowa grafika.

CZERWONA KOSIARKA

Na trzech kwadratach, w dwóch różnych odcieniach zieleni, który ma oddawać kolor trawy, białą czcionką wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. Wyżej na niebieskim tle, imitującym niebo została umieszczona grafika czerwonej kosiarki, a nad nią, również na czerwono zapisana została nazwa firmy.

BIAŁA PIŁA

Wizytówka została podzielona na dwie części. Pierwsza z nich, czarna znajduje się na dole. Niej, białą czcionką wypisane zostały numery telefonów, adresy internetowe oraz stacjonarne. Na ciemnym tle znajduje się również cześć branżowej grafiki przedstawiającej piłę do drewna. Na pomarańczowym tle znajduje się, zapisana białą czcionką, nazwa firmy.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: