Wizytówki - Schody

Wachlarzowe, kręcone czy łamane – w budownictwie, architekturze i aranżacji wnętrz schody pełnią nie tylko utylitarna, ale i dekoratorską rolę. Trudno je przecenić, jeszcze trudniej bez nich żyć. W świecie reklamy jednak istnieją lepsze sposoby na to, żeby wybić się na pozycję lidera, wspiąć na sam szczyt i zdeklasować konkurentów. Nie idź na piechotę, tylko wsiądź z nami do marketingowej windy i postaw na przyjemną, stworzoną samodzielnie formę promocji.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Już teraz sprawdź udostępniony w naszym serwisie za darmo prosty w obsłudze kreator pozwalający na szybkie zaprojektowanie profesjonalnych wizytówek. Zapomnij o podwykonawcach i postaw na biznesową intuicję – wykorzystaj dostępne na stronie wzory, wybierz najlepiej reprezentujący Twoją firmę szablon, dodaj do niego kilka linijek tekstu (dane kontaktowe, zakres działań, slogan) i zleć nam wydruk profesjonalnych wizytówek, które spełnią Twoje oczekiwania i skupią na sobie wzrok Klientów.

Dobrze wiesz, że oferowany produkt należy zawsze dostosować do potrzeb Zamawiającego. Promując własne usługi – pokieruj się podobną zasadą. Stwórz samodzielnie wizytówki schody i zapewnij sobie najwyższe miejsce na biznesowym podium.
Czytaj więcej
Pokaż:

SCHODZIĆ PO SCHODACH

Elementy wytwarzane z drewna są jednymi z droższych, wymagają sprawnej ręki oraz dobrego podejścia. Jeśli pragniesz zareklamować usługi, które oferujesz swoim Klientom, powinieneś zastanowić się nad wyborem odpowiedniego środka reklamowego. Co powiesz na wizytówkę? Ten niewielki element sprawi, że każdy dzień będzie lepszy od poprzedniego, chwile zaczną przynosić korzyści a Ty staniesz przed nowymi wyzwaniami. Pozbądź się zmartwień, nie bój się Klientów! Pokaż światu, jaki skarb skrywa się w swojej małej pracowni. Jeśli jesteś stolarzem, producentem mebli bądź dostawcą drewna – nie wahaj się. Pokaż, kim jesteś, by stać się tym, kim chcesz.

PODĄŻAJĄC W STRONĘ WYMARZONEGO CELU

Tylko zdecydowane dążenie do wymarzonego celu może dać Nam pewność zwycięstwa oraz wygranej. Poczuj, że wszystko jest w Twoich rękach i zareaguj na otaczający Cię świat. Jeśli prowadzisz firmę zajmującą się produkcją, montażem schodów bądź jesteś doskonałym fachowcem od PRu, wizytówka na pewno pomoże Tobie wybić się na wyżyny biznesowego sukcesu. Sprawdź i czerp z życia pełnymi garściami!

OSOBISTE SCHODY DO BRAM KARIERY

Każdy przedsiębiorca chce osiągnąć jak największy sukces, jednakże konkurencja bywa bezlitosna. Pokaż, co znaczy być rekinem biznesu i zacznij piąć się po schodach kariery dzięki niebanalnej reklamie w postaci wizytówki. Jeśli zajmujesz się branżą budowlaną bądź stolarską, motyw wizytówki ze schodami będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Postaw na nowoczesne techniki i zacznij promować swój biznes!

JASNY KONTUR SCHODÓW

Połowa wizytówki jest w kolorze brązowym, a druga połowa w białym. Na dole, brązową czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane teleadresowe. Wyżej umieszczony został biały kontur schodów. Nad nimi, białą, grubą czcionką zapisana została nazwa firmy. Na odwrocie wizytówki znalazła się grafika wraz z nazwą firmy.

CZARNE SCHODY

Na czarnym tle zostały wypisane najważniejsze dane, takie jak: adres stacjonarny, numery telefonów, strona internetowa i e-mail. Wyżej, na jaśniejszym tle, czarną czcionką zapisana została nazwa przedsiębiorstwa. Z prawej strony, z czarnego tła wychodzą czarne schody. Grafika, wraz z nazwą znalazły się również na odwrocie wizytówki.

SCHODY NA TURKUSOWYM TLE

W powyższym projekcie zastosowano połączenie nowości z klasyką. Na zdjęciu znajdują się schody w nowoczesnym designie, z prawej strony umieszczona została klasyczna, biała czcionka z nazwą firmy i najważniejszymi danymi teleadresowymi. Dzięki temu, wizytówka narzuca skojarzenia, nowoczesności z tradycją i pasją. Wszystko tu ułożone na turkusowym tle składa się w dobrze zgraną całość.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: