Wizytówki - Elektryk

Bez zbędnych spięć z kosztownymi podwykonawcami, z gwarancją stałego przepływu jedynie pozytywnej energii i pozytywnego otrzymania impulsu, który przełoży się na szybki przyrost Klientów zainteresowanych Twoimi usługami. Sprawdź naszą ofertę na wizytówki dla elektryka i samodzielnie zaprojektuj piorunującą kartę biznesową dla swojej firmy.
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Udowadniamy, że skuteczne wizytówki elektryka nie muszą być dziełem jedynie drogich grafików i designerów. Stawiamy na indywidualizm i wierzymy, że to właściciel firmy, którą takie materiały reklamowe mają reprezentować jest w stanie dokonać najlepszych wyborów i stworzyć wizytówki, które sprawnie nawiążą do charakteru branży i spodobają się Kontrahentom. Dlatego udostępniamy na naszej stronie praktyczny kreator, za pomocą którego można – już w kilka chwil – samodzielnie naszkicować projekt karty biznesowej.

Jeśli chcesz zaprojektować idealną wizytówkę – wybierz z naszych zbiorów najciekawszy i najmocniej związany z Twoją profesją szablon z kategorii wizytówka elektryk, dostosuj go i wypełnij stosowną treścią (dodaj dane adresowe, krótki slogan, specyfikację usług). A potem uzupełnij formularz zamówienia, wskaż ilość oraz rodzaj wizytówek i adres pod który dostarczymy gotowe karty. Wszystko to zajmie zaledwie chwilę, a efekt będzie iście elektryzujący!
Czytaj więcej
Pokaż:

UWAGA, ELEKTRYCZNOŚĆ

Elektryk, „złota rączka” lub też właściciel sklepu z artykułami elektrycznymi powinni zamówić dla siebie ten niezwykły model wizytówki. Dlaczego? Rzuca się w oczy, będąc tak różnym od innych projektów. Dzięki temu potencjalni klienci na pewno zapamiętają właściciela. Połączenie koloru musztardowego i czerni to przysłowiowy strzał w dziesiątkę. Litery na jasnym tle są świetnie widoczne, dlatego nie będzie problemu z odczytaniem treści. Każdy, kto ma do czynienia z szeroko pojętą elektrycznością, powinien zdecydować się na ten wyjątkowy model, podkreślając swój profesjonalizm i prestiż w branży!

RUBINOWA WTYCZKA

Część wizytówki jest czerwona. Przez środek umieszczony został bordowy kształt. Białą, grubą czcionką zapisane zostało nazwisko oraz branża. Niżej, delikatniejszą czcionką wypisane zostały niezbędne dane teleadresowe. Zarówno z przodu jak i z tyłu umieszczona została branżowa grafika przedstawiająca czerwony kabel z wtyczką.

TRZY ŻARÓWKI

Ciekawe rozłożenie poszczególnych elementów pozwoli na wyróżnienie się tej wizytówki spośród innych. Z lewej strony czarną czcionką zapisane zostały najważniejsze dane adresowe i telefoniczne. Z prawej strony, pomiędzy szczeblami drabiny znalazły się ikony informacyjne. Wyżej, pod grafiką trzech żarówek umieszczone zostały dane osobowe.

PROFESJONALNY MULTIMETR

Zajmujesz się elektryką i jesteś profesjonalistą w swoim fachu? Jeśli tak, to tą wizytówkę zaprojektowaliśmy z myślą o tobie. Pod zdjęciem multimetra umieszczony został niebieski pasek. Na nim wypisane zostały niezbędne dane teleadresowe. W prawym górnym rogu, niebieską czcionką zapisane zostały dane osobowe.

CZARNA WTYCZKA

Jesteś elektrykiem, masz sklep z akcesoriami elektrycznymi? Jeśli tak to ta wizytówka została zaprojektowana specjalnie dla ciebie. Przód jest oblany zielonym tłem. Z prawej strony, czarną czcionką zostały wypisane najważniejsze dane teleadresowe. Z lewej, pod nazwiskiem umieszczona została grafika czarnej wtyczki, która znalazła się również na odwrocie wizytówki.

FIOLETOWA DUŻA WTYCZKA

Białe tło i duża fioletowa grafika po prawej stronie projektu sprawia, że wizytówka staje się widoczna. Grafika nasuwa skojarzenia z branżą jaką jest związana. Fioletowa grafika może zastąpić Twoje brakujące logo firmy. Przednia część wizytówki po pomniejszona grafika, a pod nią miejsce na umieszczenie wszystkich danych teleadresowych.

BIAŁE DWIE WTYCZKI

Szary, biały i błękitny kolor bardzo dobrze do siebie pasują. Grafika przedstawiona na projekcie pokazuje z jaką branżą jest on związany. Bez wątpienia chodzi o branżę elektryczną. Grafika może sprawić, że staniesz się rozpoznawalny na rynku. Przednia część projektu została stworzona w formie pionowej co sprawia, że wszystkie dane są bardziej widoczne.

CZARNY KONTAKT

Niebieskie jasne tło i centralnie ułożona grafika sprawią, że projekt ten zostanie zapamiętany wśród Twoich potencjalnych klientów. Grafika pokazuje z jaka branżą mamy do czynienia. Bez wątpienia chodzi o branżę elektryczną. Przednia część projektu pozwala na wyeksponowanie danych teleadresowych e ciekawy sposób.

POMARAŃCZOWY KABEL

Granatowe tło i pomarańczowa grafika bardzo dobrze do siebie pasują. Kolor tla sprawia, że pomarańczowy kolor staje sie bardziej widoczny. Przedstawiona grafika sugeruje branżę z jaką jest związana. Przednia część wizytówki pozwala na umieszczenie w ciekawy sposób danych teleadresowych nie zasłaniając istotnej grafiki.

ŁĄCZĄCE SIĘ ZE SOBĄ WTYCZKI

Turkusowe tlo i kontrasujący mocno kolor czarny pasują do siebie bardzo dobrze tworząc ciekawy projekt. Tył projektu to łączące się ze sobą dwie wtyczki, które nasuwają nam z jaka branżą są związane. Przednia część projektu co ciekawa kompozycja, w którą wpiszesz wszystkie dane teleladresowe.

BIAŁA WTYCZKA ELEKTRYCZNA

Jasno niebieskie tło i kontrasująca biała grafika bardzo dobrze do siebie pasują. Przedstawia ona wtyczke elektryczną co mówi nam o branży jaką reprezentuje. Obok niej z tyłu projektu umieścisz nazwę swojej firmy. Natomiast z przodu wizytówki na białej części, niebieska czcionka umieścisz wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

CZERWONA WTYCZKA

Czerwona wtyczka, Budownictwo, Elektryk - Wizytówki Netprint
2 kolory do wyboru
Żółte tlo i kontrastująca czerwona grafika z pewnościa przyciągnie uwage otoczenia. Ciekawa grafika wtyczki ułozona po prawej stronie pokazuje z jaka profesja mamy do czynienia. Przednia część projektu została podzielona na dwie nie równe części. Po lewej umieścisz dane teleadresowe, a po prawej grafikę i nazwę firmy.

ŻÓŁTA BŁYSKAWICA

Żółta błyskawica, Budownictwo, Elektryk - Wizytówki Netprint
3 kolory do wyboru
Tył wizytówki to białe tło, na ktorym idealnie widac ciekawą żółta grafikę. Przedstawia ona błyskawicę, która może nasuwac skojarzenia związane z prądem. Może ona również zastąpić logo Twojej firmy. Przód projektu posiada czene tło, którym w widoczny sposób umieścisz dane teleadresowe, a grafika dopełni całości kompozycji.

JASNE TŁO, PRZEWÓD I SILNA DŁOŃ

Wzór tej wizytówki nie zostawia żadnych innych skojarzeń niż to, że mamy do czynienia z branżą elektryczną. Zdjęcie silnej dłoni trzymającej przewód, pokazuje, że przedstawiciel tej specjalności jest profesjonalistą pełną gębą i będzie mógł nam pomóc w każdej sytuacji. Grafiki została umieszczona na dole strony, przez co łatwo wyeksponować nazwę firmy oraz najważniejsze informacje.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: