Wizytówki - Rolety

Kiedy chcesz ochronić wnętrze przed nadmiernymi promieniami słońca – stawiasz na piękne i praktyczne rolety. Podobne kroki podejmujesz, kiedy zależy Ci na prywatności. Jednak to, co sprawdza się w domowych czy biurowych warunkach, nie ma racji bytu w reklamie. Bo tutaj, kiedy konkurencja zaczyna błyszczeć ze zwiększoną mocą, nie możesz zamknąć się w sobie i liczyć na łut marketingowego szczęścia. Musisz postawić na promocję.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Wydrukujemy dla Ciebie profesjonalne wizytówki – oryginalne bilety biznesowe, które przyciągną uwagę każdego Klienta, pomogą Ci zareklamować usługi firmy i które samodzielnie zaprojektujesz! Bez pośredników, bez pomocy drogich grafików czy opieszałych designerów, ale przy użyciu naszego intuicyjnego, dostępnego za darmo kreatora wyczarujesz w kilka chwil wzór idealnej wizytówki reklamującej fototapety.

Wybierz odpowiedni wzór, dostosuj format, wskaż na interesujący Cię rozmiar i dopisz stosowny tekst – dane kontaktowe, kilka słów o charakterze świadczonych usług, krótkie motto lub chwytliwy slogan. Zamów profesjonalny wydruk zaprojektowanych przez Ciebie, indywidualnych wizytówek i stań się najjaśniejszą gwiazda branży.
Czytaj więcej
Pokaż:

UPIĘTE ZASŁONY

Niebieskie tło i niebieska grafika z tyłu wizytówki sprawiają, że projekt ten wyróżni się na tle innych z tej branży. Grafika sprawi, że Twoja działalność stanie się liderem w swojej branży. Przednia część wizytówki posiada grafikę już w bardziej widocznym kolorze. Pod nią w widoczny sposób umieścisz dane teleadresowe swojej firmy.

KRACIASTA ROLETA

Kraciasta roleta, Budownictwo, Rolety - Wizytówki Netprint
4 kolory do wyboru
Czarne tło i białe elementy przedstawione w projekcie stają się dobrze widoczne dla Twoich klientów. Tył wizytówki przedstawia kraciasta grafikę rolety, która nasuwa branże z jaką jest związana. Przednia część projektu to ponowiona grafika, a pod nią wszystkie informacje ważne dla twoich klientów.

CZARNA ROLETA

Jasno fioletowe tło wizytówki sprawi, że projekt staje się delikatny i subtelny. Czarna centralnie umieszczona grafika rolety okiennej określa branże z jaką związany jest ten projekt. Grafika jest na tyle ciekawa i prosta, że może zastąpić brakujące logo Twojej firmy. Przednia część wizytówki pozwala na umieszczenie wszystkich danych teleadresowych w widoczny i czytelny sposób.

ŻÓŁTA ROLETA

Czarne tło i żółta grafika bardzo dobrze do siebie pasują. Żółta grafika umieszczona z centralnej części projektu z pewnością przyciągnie uwagę i dzięki niej zdobędziesz wielu klientów. Przednia część projektu posiada żółte tło i czarną grafikę. Zamiana kolorów sprawi, że wypisane dane teleadresowe staną się widoczne.

TURKUSOWA ROLETA

Czarne tło i intensywne tło rolety sprawiają, że projekt ten wybija się z pewnością na tle innych. Roleta umieszczona z tyłu w centralnej części projektu nasuwa branże z jaką jest ona związana. Nad nią umieścisz nazwę firmy. Przednia część projektu została podzielona na dwie części. Na jednej z nich umieścisz dane teleadresowe, a na drugiej istotną grafikę.

BIAŁE ROLETY

Ciekawe zdjęcie jakie zostało umieszczone z przodu projektu pozwala na określenie prowadzonej działalności. Tył wizytówki zbliżony jest do przodu za wyjątkiem białego paska u dołu projektu. Można na nim w łatwy sposób prostą czcionką umieścić z lewej strony nazwę firmy, a z prawej potrzebne do kontaktu dane teleadresowe.

ZIELONE ROLETY NA BIAŁYM TLE

Biała, pozioma wizytówka z zielonym roletami, jest prosta i przejrzysta. Zdjęcie rolety zostało umieszczone w górnej części, tak, aby na dole pozostało miejsce na najważniejsze dane. Z tyłu wizytówki został powtórzony wzór z pozostawieniem miejsca na nazwę firmy, oraz jej specjalizację. Całość jest spójna i przejrzysta.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: