Wizytówki - Oświetlenie

Rzucamy nowe światło na kwestię reklamy i udowadniamy, że nie trzeba wspomagać się pracą drogiego grafika, aby szybko i sprawnie stworzyć efektowne wizytówki. Wystarczy błysk inspiracji i zaledwie kilka chwil, które w towarzystwie naszego kreatora i tak upłyną w tempie równym prędkości światła.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowego programu – intuicyjnego, dostępnego w naszym serwisie za darmo. To za jego pomocą można samodzielnie zaprojektować wzór personalnej wizytówki: praktycznej ulotki firmowej, która za sprawą wygodnego rozmiaru, ciekawej formy i przemyślanego, tematycznego wzornictwa skupi na sobie uwagę Klientów i na stałe zagości w ich portfelach czy wizytownikach.

Sprawdź się w roli specjalisty od reklamy i stwórz własny bilet biznesowy. Skorzystaj z naszego kreatora, zapoznaj się z proponowanymi szablonami i wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba i który najlepiej przemówi do Twoich Klientów. Następnie dostosuj projekt do swoich potrzeb – wybierz rozmiar oraz dodaj do niego odpowiedni tekst – i złóż zamówienie na wizytówki, które wydrukujemy specjalnie dla Ciebie.
Czytaj więcej
Pokaż:

DODAJESZ WNĘTRZOM BLASKU

Tą grafikę stworzyliśmy dla szeroko pojętej branży oświetleniowej, od sklepów oferujących lampy i inne potrzebne elementy do fachowców, którzy potrafią profesjonalnie to wszystko podłączyć i sprawić, że będzie działało bez zarzutu. Aby jednak grafika nie miała zbyt technicznego i surowego charakteru, dodaliśmy srebrne detale. Sprawiają, że wizytówka ładnie się mieni, co doskonale pasuje do tematu związanego ze światłem, a przy okazji sprawia, że wizytówka szybko wpada w oko. Zachwyć klientów blaskiem, najpierw wizytówki, a potem swoich produktów lub usług.

ŻARÓWKA NA CZERWONYM TLE

Jasne tło i centralnie umieszczona charakterystyczna grafika nasuwa branżę z jaką jest związany ten projekt. Grafika żarówki może zastąpić brakujące logo Twojej firmy i dać Ci poczucie lidera w branży. Przednia część wizytówki to nazwa firmy umieszczona nad grafiką, a pod nią znajduje się wystarczająca ilość miejsca na umieszczenie pozostałych danych teleadresowych.

ŻARÓWKA NA GRANATOWYM KOLE

Intensywne tło jakie zostało wykorzystane w tym projekcie z pewnością przyciągnie uwagę rzeszy klientów. Centralnie umieszczona grafika żarówki określa branże z jaką jest ona związana. Może ona również zastąpić brakujące logo Twojej firmy. Przednia część wizytówki została podzielona na dwie części. W jednej umieścisz nazwę firmy, a w drugiej wypiszesz dane teleadresowe.

BLADA ŻARÓWKA

Jasno szare tło i blada żarówka sprawiają, że projekt staje się nie nachalny, ale jednocześnie łatwy do zapamiętania. Grafika umieszczona w centralnej części projektu sprawia, że nasuwa nam ona branżę z jaką jest związany. Przednia część wizytówki to intensywna już grafika żarówki, a pod nią wystarczająca ilość miejsca na wypisanie danych.

NARYSOWANA ŻARÓWKA

Jasno niebieskie tło i żółta żarówka od razu nasuwa nam branże z jaką związany jest ten projekt. Żarówka jaka została umieszczona na projekcie wizytówki może zastąpić logo Twojej firmy. Obok niej z tyłu projektu umieścisz nazwę swojej firmy na białym pasku. Przednia część wizytówki pozwoli na umieszczenie wszystkich danych teleadresowych w ciekawy sposób.

LAMPA POLOWA

Niebieskie tło i duża lampa polowa jaka widnieje na projekcie nasuwają branże z jaką jest związany. Grafika lampy może zastąpić brakujące logo Twojej firmy. Przednia część projektu pozwala na umieszczenie kolejno danych teleadresowych w widoczny sposób, a grafika lampy dopełni całości kompozycji i sprawi, że przyciągniesz klientów.

CZARNA ŻARÓWKA

Intensywne żółte tło i grafika żarówki sprawia, że projekt wygląda jakby świecił. To dobrze bo od razu nasuwa branże z jaką związany jest ów projekt. Obok ciekawej grafiki żarówki umieścisz nazwę swojej firmy. Przednia część wizytówki to dwie grafiki w różnych odcieniach i miejsce na umieszczenie wszystkich danych teleadresowych.

ŻÓŁTA ŻARÓWKA

Niebieskie intensywne tło i żółta żarówka nasuwa branżę z jaką jest związany ten projekt. Bez wątpienia chodzi tu o branżę elektryczną. Obok grafiki swobodnie umieścisz nazwę swojej firmy. Przednia część projektu nieco podobna do tyłu pozwoli Ci na białym pasku u dołu wypisać wszystkie potrzebne dane teleadresowe Twojej firmy.

DWIE LAMPY

Niebiesko szare tło i dwie lampy jakie zostały przedstawione na projekcie nasuwają branżę z jaką jest związany. Z tyłu projektu w centralnej części umieścisz nazwę swojej firmy. Prosty i czytelny projekt z pewnością przyciągnie rzeszę klientów. Przednia część projektu to grafika po lewej stronie, a po prawej miejsce na umieszczenie danych teleadresowych.

SZARA LAMPA

Projekt ten sprawia, że wyróżnia się on na tle innych z powodu orientacji w jakiej został stworzony. Tył to orientacja pionowa, a przód pozioma. Duża grafika lampy sprawia, że od razu kojarzy się on z branżą elektryczną. Jasne tło sprawia, że projekt nie jest nachalny. Przednia część wizytówki pozwala na wypisanie danych teleadresowych w wyraźny sposób.

ŻARÓWKA NA KOLOROWYM TLE

Pozioma i prosta forma projektu pozwala na schludne przedstawienie swojej działalności. Ciekawa kolorowa żarówka ma na celu zaprezentowanie branży z jaką jest związany projekt. Jasne kolory umieszczone na wizytówce nie są przytłaczające przez co łatwo będzie wyeksponować Ci potrzebne dane teleadresowe.

BIAŁA ŻARÓWKA NA JASNYM TLE

Biała żarówka na jasnym tle, Budownictwo, Oświetlenie - Wizytówki Netprint
4 kolory do wyboru
Pionowa, bardzo prosta forma wizytówki pozwala na jasny przekaz. Biała żarówka na pastelowym błękitnym tle nasuwa branżę z jaką jest związany ów projekt. Przednia część wizytówki została zaprojektowana tak aby u dołu strony móc wpisać nazwę firmy. Druga jej strona nieco podobna, daje możliwość w łatwy sposób umieścić potrzebne dane teleadresowe również u dołu projektu.

ŻARÓWKI NA ŻÓŁTYM TLE

Żółte intensywne tło wizytówki pozwala wybić się jej z pośród innych z tej branży. Przednia część projektu posiada trzy żarówki ustawione obok siebie przez co u góry jak i u dołu jest możliwość umieszczenie nazwy Twojej firmy. Po prawej stronie w łatwy i przejrzysty sposób umieścisz dane teleadresowe, a grafika żarówki dopełni całość kompozycji na tylnej części projektu.

ŻARÓWKI NA CIEMNYM TLE

Nie ma wątpliwości, że patrząc na ten projekt dotyczy on branży oświetleniowej. Ciekawa nowoczesna forma wizytówki na pewno przyciągnie uwagę Twoich klientów. Tył wizytówki został zaprojektowany tak, aby w łatwy i przejrzysty sposób na czarnym tle, jasną i prostą czcionką wpisać wszystkie dane teleadresowe.

ŻARÓWKA NA BIAŁO-POMARAŃCZOWYM TLE

Wizytówka z jednej strony posiada biało-pomarańczowe tło, na którym znajduje się żarówka. Z drugiej znajdziemy odwrotne kolory z danymi teleadresowymi. Zastosowana tutaj wymienność kolorów pozwoli wybić się tej wizytówce na tle innych, konkurencyjnych. Żarówka, która jest motywem przewodnim tej wizytówki wskazuje, czym zajmuje się jej właściciel. Całość składa się na dopracowaną kompozycję.

LAMPKA BIUROWA NA NIEBIESKIM TLE

Delikatne zdjęcie lampki biurowej świetnie komponuje się z jasnym tłem, pozostawiając wizytówkę czytelną i przejrzystą. Bardzo sprytnie poprowadzone światło z lampki, nakierowuje wzrok na oświetlone, najważniejsze dane, które znajdą się na wizytówce. Lekka i prosta czcionka doskonale uzupełnia całość projektu.

REFLEKTORY NA TLE NIEBA

Grafika umieszczona na wizytówce to reflektory na tle błękitnego nieba. Brak chmur sugeruje, że właściciel jest pogodny, a swoją pracę wykonuję z pełną pasją i zaangażowaniem. Przestrzeń, która charakteryzuję tą wizytówkę, pozwala na bezproblemowe umieszczenie danych teleadresowych, które od razu rzucają się w oczy.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: