Wizytówki - Okna i Drzwi

Nie wyważamy drzwi do świata marketingu, bo wierzymy w to, że najlepsze środki prowadzące do skutecznej promocji to te najprostsze i – jednocześnie – dające szerokie pole do popisu. Zamiast łamania szyfrów w zamkach i naruszania reklamowych futryn – otwieramy okno, wpuszczamy nieco świeżego powietrza i udostępniamy Ci wygodne narzędzie, za pomocą którego samodzielnie wykreujesz profesjonalne, autorskie wizytówki.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Nie grafik czy kosztowny designer, ale Ty najlepiej wiesz, co podoba się Twoim Klientom. Wykorzystaj tę wiedzę i postaw na oryginalną formę. Nie zatrudniaj podwykonawców, tylko samodzielnie zaprojektuj wizytówki dla swojej firmy.

Sprawdź nasze propozycje na wizytówki z działu „Okna i Drzwi”, wybierz najciekawszy szablon, dostosuj go do swoich potrzeb i wypełnij tematycznym tekstem – danymi kontaktowymi, krótka specyfikacją świadczonych usług czy sloganem. Potem wskaż na rozmiar, rodzaj papieru, który ma zostać wykorzystany do wydruku i ilość. Złóż zamówienie i ciesz się z własnych, samodzielnie zaprojektowanych wizytówek, które profesjonalnie przygotujemy i dostarczymy pod wskazany adres.

Zdobądź Klientów i wyprzedź konkurencję. Postaw na jakość i indywidualne podejście do potrzeb Klienta. Zaskarb uwagę Kontrahentów oryginalnymi wizytówkami własnego projektu, które pomogą Ci w otwarciu każdych drzwi.
Czytaj więcej
Pokaż:

OD RAZU ZAPREZENTUJ PRODUKTY

Stolarka okienna nie ma dla was żadnych tajemnic i właśnie taką informację otrzyma potencjalny klient biorąc do rąk wizytówkę z tą grafiką. To także cenny przekaz dla ewentualnych dostawców, którzy będą chcieli nawiązać współpracę. Na białym tle dumnie prezentują się różne rodzaje okien i choć zupełnie nie ma to ścisłego związku z waszą aktualną ofertą ,to z pewnością doskonale buduje wizerunek. Całości dopełniają czytelnie podane informacje kontaktowe i tak właśnie powinna wyglądać kompletna, profesjonalna i skuteczna wizytówka.

OKNA RÓŻNYCH KSZTAŁTÓW

Jesteś producentem okien? Sprzedajesz lub montujesz okna? Jeśli tak, to ta wizytówka stworzona została właśnie dla ciebie. Na zielonkawym kształcie, białą czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne oraz adresowe. Wyżej umieszczone został branżowe zdjęcie, a na samej górze znalazło się miejsce na nazwę firmy.

OKNO Z OKIENNICAMI

Tło tej wizytówki jest czerwone. Na dole znalazł się szary pasek, na którym białą czcionką wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. Z prawej strony, również białą czcionką zapisana została nazwa firmy. Po przeciwnej stronie znalazło się branżowe zdjęcie okna z otwartymi okiennicami. Zdjęcie oraz nazwa umieszczone zostały na odwrocie wizytówki.

MAŁE DRZWI

Wizytówka z obu stron została oblana ciemno niebieskim kolorem. Z lewej strony, żółtą czcionką zostały wypisane najważniejsze dane teleadresowe. Z prawej strony została umieszczona branżowa grafika przedstawiająca małe drzwi, obok których zaprojektowane jest miejsce na nazwę przedsiębiorstwa. Drzwi w ciemniejszej wersji zostały umieszczone na odwrocie wizytówki.

RÓŻNE OKNA

Masz w swoim asortymencie różne rodzaje okien? Zajmujesz się ich wymianą lub naprawą? Ta wizytówka powstała z myślą o twoim przedsiębiorstwie. Z prawej strony po za nazwą firmy i jej adresem internetowym, zostały umieszczone najważniejsze dane kontaktowe. Z lewej strony została umieszczona fotografia przedstawiająca kilka rodzajów okien.

DRZWI PO SCHODKACH

Wizytówka została pokryta żółtym tłem. Z prawej strony została umieszczona grafika przedstawiająca zielone drzwi, umieszczone za czerwonymi schodami. Z lewej strony zieloną czcionką zapisana została nazwa firmy. Niżej znalazło się miejsce na wypisane takich danych jak: numer telefonu, adres mailowy czy strona internetowa.

CZERWONO-BIAŁE OKIENNICE

Przód wizytówki został oblany czerwonym tłem. U góry, na białym pasku została umieszczona grafika białego okna z okiennicami. Niżej, białą czcionką zostały wypisane niezbędne dane teleadresowe oraz nazwa przedsiębiorstwa. Na odwrocie, tło jest białe, a na czerwonym pasku znajduje się grafika czerwonego okna z okiennicami.

UCHYLONE DRZWI

Uchylone drzwi, Budownictwo, Okna i Drzwi - Wizytówki Netprint
4 kolory do wyboru
Zdecydowana część wizytówki pokryta została grantowym tłem. Na nim znalazło się miejsce na wypisane danych, taki jak: adres, numery telefonów, czy dane internetowe. Na mniejszym, białym tle znalazła się nazwa przedsiębiorstwa, a w miejscu przecięcia się teł została umieszczona grafika. Przedstawia ona szeroko otwarte drzwi.

CZARNE WROTA

Proste zestawienie dwóch klasycznych kolorów trafi nawet do najwybredniejszego klienta. Na białym tle znajdują się jedynie czarne elementy. Z prawej strony wypisane zostały najważniejsze dane kontaktowe i adresowe. Powyżej znajduje się monochromatyczna grafika dwuskrzydłowych drzwi. Od nich w lewą stronę poprowadzony został czarny pasek z białą nazwą firmy.

FIOLETOWE DRZWI

Przód wizytówki został pokryty jasnofioletowym kolorem. Na nim, białą czcionką wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. W górnej części zostało zaprojektowane miejsce na zapisanie nazwy firmy, a obok znalazła się grafika fioletowych drzwi. Na odwrocie został zastosowany ciekawy zabieg, dzięki któremu wydaje się, że tył wizytówki to drzwi.

BIAŁE OKNO

Ciekawy projekt, sposób rozłożenia informacji na tej wizytówce na pewno przyciągnie potencjalnych klientów. Większość wizytówki pokryta jest czarny tłem. Do wypisania najważniejszych danych teleadresowych użyta została biała czcionka. Górny pasek jest w kolorze czerwonym, a grafika została umieszczona z lewej strony wizytówki, na środku przecięcia się dwóch teł.

OKNO Z ZASŁONAMI

Dwa tła zastosowane w tej wizytówce podzieliły je na dwie części. Z lewej strony, na żółtym tle, została umieszczona grafika okna wraz z zasłonami. Pod nią, również niebieski, znalazła się nazwa przedsiębiorstwa. Z prawej strony na niebieskim tle zostały umieszczone żółte elementy. Składają się na nie m.in. najważniejsze dane teleadresowe.

OTWARTE OKNO

Na turkusowym tle, które oblewa całą wizytówkę znalazły się białe i czarne elementy. Białą czcionką wypisane są niezbędne dane kontaktowe oraz nazwa firmy. Biała jest również branżowa grafika, która przedstawia szeroko otwarte okno. Czarny pasek, służy jako tło dla ikon informacyjnych. Na odwrocie wizytówki została powtórzona grafika okna.

OKNO NA PODWÓRZE

W projekcie wizytówki zostało użyte zdjęcie starego okna na tle jasnej ściany. Na środku okna został umieszczony pasek, w który została wpisana nazwa firmy. Po prawej stronie okna, również na białych paskach umieszczone zostały najważniejsze dane. Z tyłu wizytówki zostało umieszczone to samo zdjęcie. Samotne okno wzbudza zainteresowanie i wizytówka na pewno będzie się wyróżniać.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: