Wizytówki - Usługi malarskie

Oczyszczamy atmosferę, zrównujemy się z najlepszymi i udowadniamy, że grunt to dobra reklama! Wiemy, że najlepszym barometrem gustów Klientów jesteś Ty. Dlatego to właśnie Tobie oddajemy pole do popisu i przekazujemy narzędzie, za pomocą którego – jak na białej, dokładnie oczyszczonej, wyrównanej, starannie zagruntowanej i pokrytej trwałym, marketingowym podkładem powierzchni – wyczarujesz profesjonalną wizytówkę dla firmy świadczącej usługi malarskie.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Sprawdź nasz intuicyjny kreator i popisz się artystycznymi możliwościami. Wyczaruj projekt zindywidualizowanej wizytówki, która stanie się najlepszą forma promocji Twojej działalności.

Wybierz spośród dostępnych w naszym serwisie wzorów swój ulubiony, potraktuj go jak malarski szablon – dostosuj do swoich wymagań i pokryj tematycznym tekstem zawierającym dane kontaktowe, krótki slogan lub chwytliwe motto oraz specyfikację świadczonych usług. Sprawdź kilka wariantów i próbuj do woli. Kiedy już zdecydujesz się na najlepszy szkic – zamów wydruk wizytówek, które pokryjemy trwałą farbą i dotniemy na wskazany przez Ciebie wymiar.

Dzięki naszemu kreatorowi nie tylko samodzielnie, w kilka chwil zaprojektujesz idealną wizytówkę, ale i oszczędzisz czas i pieniądze potrzebne na przekazanie takiego zlecenia podwykonawcom. Weź reklamę w swoje ręce, zadbaj o swoją pozycję na rynku i postaw na profesjonalną kartę biznesową własnego autorstwa.
Czytaj więcej
Pokaż:

ZAPOWIEDŹ DOBREJ METAMORFOZY

Tworząc dla was grafiki reklamowe na wizytówki i inne materiały promujące wasze firmy, wciąż szukamy ciekawych rozwiązań. Zgodnie z panującą modą staramy się skupiać na prostych rozwiązaniach, ponieważ z czasem okazało się, że to właśnie one mają większą siłę marketingowego przekazu. Dzięki temu powstała ta ciekawa grafika dla firmy remontowej. Nie ma tu natłoku detali, jest tylko efekt malowania ściany wałkiem. Przekaz jest oczywisty, przyciąga wzrok i od razu zapada w pamięć i zdecydowanie powoduje zaciekawienie.

MAŁY KARNET O WIELKIEJ SILE PRZEKAZU

Malowanie, tynkowanie czy kompleksowe remonty to zwykle zlecenia o bardzo zróżnicowanej wielkości. Czasami to jeden pokój, a czasami cały gmach. Jednak zawsze podczas rozmowy z potencjalnym klientem warto zachować fason i wręczyć mu gustowną wizytówkę, jako zachętę do kontaktu. Nasza grafika ma konkretny, profesjonalny wygląd i taki też powstanie wizerunek firmy, która użyje tych wizytówek. Potem wystarczy to tylko potwierdzić rzetelnym wykonaniem zlecenia, a z pewnością zacznie działać inna forma reklamy czyli poczta pantoflowa.

KOLOROWY PĘDZEL

Oto wizytówka, którą z pewnością zainteresują się szczerze właściciele firm świadczących usługi malowania ścian lub ci, którzy prowadzą sklep z farbami. Bajecznie kolorowa i rzucająca się w oczy -oto wielka szansa na to, by grono klientów zostało poszerzone. Do jej stworzenia wykorzystano najwyższej jakości papier, dzięki czemu należy ona do druków ponadprzeciętnie trwałych, wytrzymałych i solidnych. Warto postawić na to nowoczesne, pełne kolorów, modne rozwiązanie, aby dzięki temu poprawić notowania swojej firmy. Niech więc ta wielobarwna propozycja spełni już swoje zadanie – z gwarancją zadowolenia!

COŚ DO POMALOWANIA?

Właściciele firm oferujących usługi malarskie i remontowe oraz ci, którzy posiadają sklepy z farbami, jak najbardziej powinni zainteresować się tym nowoczesnym i niezwykle stylowym modelem wizytówki. Widać wyraźnie, iż projektanci dołożyli tu wszelkich starań, by stworzyć egzemplarz idealny – i w pełni im się to udało. Dzięki użyciu intensywnie niebieskiej barwy właściciel blankieciku zyskuje stuprocentowa pewność tego, że to jego wizytówka będzie zauważona. Jest ona w stanie podkreślić w pełni profesjonalizm osoby, do której należy – a o to właśnie chodzi. Warto zamówić już dziś i powiększyć grono swoich klientów!

ŚCIEKAJĄCA FARBA

Ściekająca farba, Budownictwo, Usługi malarskie - Wizytówki Netprint
4 kolory do wyboru
Górna część wizytówki przedstawia ściekającą białą farbę. Na niej, czerwoną czcionką zapisana została nazwa firmy. Niżej, na czerwonym tle, białą, delikatną czcionką wypisane zostały wszystkie dane adresowe i telefoniczne. Na odwrocie, ściekająca farba jest koloru czerwonego, podobnie jak nazwa firmy.

ŻÓŁTY PASEK

Z lewej strony wizytówki, na ciemnoszarym tle znalazły się żółte elementy. U góry umieszczona została nazwa firmy, a niżej znalazła się branżowa grafika przedstawiająca żółty pasek od wałka malarskiego. Z prawej strony, białą czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane teleadresowe. Nazwa firmy wraz z grafiką znalazły się również na odwrocie wizytówki.

POCHLAPANA ŚCIANA

Elementy na wizytówce zostały rozmieszczone tak, aby nie zasłaniać branżowej grafiki. Tło jest w kolorze niebieskim. Jaśniejszą czcionką wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. Naprzeciwko, pionową umieszczona jest nazwa firmy. Wyżej znalazła się grafika pochlapanej ściany. Na odwrocie powtórzona została nazwa firmy.

MALARZ Z WAŁKIEM

Białe tło jest odpowiednie jeżeli chcemy przedstawić kolorowe elementy. Obok zdjęcia malarza z wałkiem swobodnie umieścisz nazwę swojej firmy. Projekt ten z pewnością wyróżni się na tle innych. Przednia część wizytówki pozwoli Ci na umieszczenie na dwukolorowych paskach wszystkich potrzebnych danych teleadresowych.

KOLOROWE WIADRO Z FARBĄ

Jasno żółte tło sprawi, że umieszczona centralnie grafika będzie widoczna dla Twoich klientów. Grafika przedstawia wiadro z farbą co sugeruje z jaka branżą związany jest ten projekt. Może ona również zastąpić logo Twojej firmy. Przednia część projektu pozwala na białym tle na umieszczenie danych teleadresowych w widoczny sposób.

KOLOROWY PĘDZEL MALARSKI

Szare tło i kolorowy pędzel malarski bardzo dobrze do siebie pasują. Grafika umieszczona w centralnej części projektu staje się zauważalna. Może ona również zastąpić logo Twojej firmy. Przednia część projektu to zupełnie inny kolor. Żółte tło sprawi, że czarna czcionka jaką zostaną napisane Twoje dane teleadresowe będzie bardzo dobrze widoczna.

WIADRO Z FARBĄ

Białe tło idealnie basuje, żeby wyeksponować kolorową grafikę. Została ona umieszczona w centralnej części projektu w intensywnym różowym kolorze, by przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Przednia części wizytówki posiada różowe pasy namalowane wałkiem malarskim obok, których wypiszesz wszystkie dane teleadresowe.

PĘDZEL Z ŻÓŁTĄ FARBA

Białe tło wizytówki sprawia, że wszystkie informacje i kolory użyte w projekcie staną się widoczne. Rysunek pędzla zamoczonego w żółtej farbie nasuwa nam branże z jaką jest związany projekt. Pod grafiką umieścisz nazwę firmy. Przód wizytówki posiada wystarczającą ilość miejsca na wypisanie wszystkich potrzebnych danych teleadresowych.

KOLOROWY WAŁEK MALARSKI

Białe tło i kolorowy wałek malarski sprawiają, że projekt staje się niepowtarzalny. Ciekawa kreacja z pewnością zostanie zapamiętana i przyciągnie klientów. Nad kolorowym wałkiem malarskim z tyłu wizytówki umieścisz nazwę swojej firmy. Z przodu wizytówki na kolorowym paskach odchodzących od wałka umieścisz dane teleadresowe swojej firmy.

KOLOROWE MAZIE FARBĄ

Jasno zielone tło, na którym pojawiają się kolorowe mazie farbą nasuwają branże z jaką jest ten projekt związany. Bez wątpienia chodzi tu o branże malarską. Z tym kolorowym projektem przyciągniesz klientów. Przednia część wizytówki pozwala na umieszczenie danych teleadresowych po lewej stronie, a po prawej umieścisz kolorową grafikę.

BIAŁA LINIA, NA NIEBIESKIM TLE

Na niebieskim tle została umieszczona grafika pędzla, z pod którego wychodzi biała linia. Jest to prosty przekaz, że firma zajmuje się malowaniem. Nad pędzlem została umieszczona nazwa przedsiębiorstwa, a z lewej strony wizytówki, jasną czcionką zostały wypisane najważniejsze dane. Z tyłu wizytówki znalazła się grafika wiadra z czerwoną farbą.

PUSZKA Z FARBĄ NA CZERWONYM TLE

Prowadzisz usługi malarskie? Ta wizytówka jest zaprojektowana specjalnie dla ciebie. Na głębokim, czerwonym tle została wstawiona grafika puszki z farbą i pędzlem, która budzi kojarzenia tylko z tą branżą. Na białym pasku zostały umieszczone ikonki, a pod nimi, jasną prostą czcionką wpisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. Powtórzenie wzoru puszki z farbą na tyle wizytówki zamyka cały projekt.

WAŁEK MALARSKI

Ciekawa i kolorowa grafika wałka malarskiego może posłużyć nam również jako logo firmy. Jasne tło i intensywne kolory użyte w projekcie idealnie ze sobą grają. Tył wizytówki zaprojektowany tak aby z lewej strony umieścić kojarzącą się grafikę, zaś po prawej istotne dane teleadresowe potrzebne do kontaktu z Tobą

KOLOROWE USŁUGI MALARSKIE

Przekaz tej wizytówki jest bardzo prosty. Wykonujemy usługi malarskie. W tym przypadku, postawiliśmy na jasność przekazu. Mężczyzna malujący fasadę domu, dla którego duże powierzchnie, a nawet spora wysokości nie są dużym wyzwaniem. Jasna czcionka zastosowana w tym projekcie doskonale wybija się na tle nasyconych kolorów.

KOLOROWA FARBA NA BETONIE

Świetna gra kolorów. Tak w skrócie można określić tą wizytówkę. Szara, betonowa ściana oblewana żywymi kolorami, daje nam jasny przekaz, że usługi, które wykonujemy są związane z malarstwem, a powierzone pomieszczenie czy budynek z szarego stanie się kolorowym i wyjątkowym. Dane teleadresowe umieszczone na jaśniejszych paskach, świetnie uzupełniają ten fantastyczny projekt.

PROFESJONALNY MALARZ

Wizytówka przedstawia prowadzenie prac malarskich na wysokości. Świadczy o tym drabina oparta o wysoki balkon. Z obrazka można wywnioskować, że ta firma jest w pełni profesjonalna. Z dobrym zapleczem technicznym, oraz z wysokimi kwalifikacjami zespołem, który zapewnią wysoki standard wykonanej usługi. Zielony pasek umieszczony z przody wizytówki pozwala na wyróżnienie nazwy firmy.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: