Wizytówki - Usługi kamieniarskie

Idealnie docięte, perfekcyjnie oszlifowane, dokładnie fazowane i trwale zaimpregnowane – tak właśnie powinny wyglądać wizytówki promujące usługi kamieniarskie. Dlatego, do stworzenia najlepszego wzoru branżowych kart biznesowych pragniemy zatrudnić najlepszego na rynku specjalistę – Ciebie!
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Tylko świetnie znający branżę fachowiec wie, jak wykreować eleganckie blaty, estetyczne posadzki, trwałe parapety, romantyczne kominki czy gustowne elewacje. W kamieniarstwie liczy się nie tylko doświadczenie i znajomość właściwości konkretnych materiałów, ale i umiejętność łączenia piękna z funkcjonalnością. Podobnie jest w świecie reklamy. Dlatego dobrze jest spoić ze sobą te dwie specjalizacje i pokusić się o wspólne stworzenie wizytówki dla firmy świadczącej usługi kamieniarskie.

Wiesz czego chcesz i znasz wymagania swoich Klientów – to świetna podstawa. Kiedy dodamy do niej możliwości naszego kreatora, nic nie stanie na przeszkodzie, abyś samodzielnie zaprojektował eleganckie i bardzo tematyczne wizytówki. Skorzystaj z dostępnego w serwisie programu, wybierz podstawowy wzór karty biznesowej, dostosuj go do swoich potrzeb i uzupełnij tekstem zawierającym dane kontaktowe, specyfikację świadczonych usług czy krótki slogan.

Zaprojektuj własną wizytówkę i złóż zamówienie na wydruk. Gwarantujemy, że efekty naszej wspólnej pracy – autorskie bilety biznesowe – będą trwalsze niż ze spiżu i przełożą się na Twój rynkowy sukces.
Czytaj więcej
Pokaż:

KAMIEŃ I JEGO MOC DEKORACYJNA

Wizytówka dla tej branży nie musi być skomplikowana. Nie musi także kusić artystycznymi dekoracjami. To kamieniarstwo, czyli branża, w której każdy produkt końcowy jest dość surowy, a usługi konkretne. Trzeba jednak przyznać, że wiele z tych produktów tworzy bardzo atrakcyjne powierzchnie, które często stanowią niebanalne dekoracje. W grafice wykorzystaliśmy ten atut i dodaliśmy białe tło dla dobrej ekspozycji danych kontaktowych. Żeby jednak nie było zbyt ponuro i nudno oraz żeby podkreślić prestiż twoich usług, dodaliśmy ciekawe złocone detale.

SOLIDNY FUNDAMENT CIĘŻKIEJ PRACY

Pokażcie fragment swojej pracy, bo nie ma lepszej reklamy. Wtedy wiadomo, że nie macie nic do ukrycia i chwalicie się swoimi atutami. To doskonały pomysł na wizytówkę, zdjęcie od razu naprowadza klienta na wasze usługi. Pole na dane kontaktowe nawiązuje kolorystyką, więc całość jest bardzo spójna.

WYKUTE W KAMIENIU

Właściciele firm kamieniarskich, przedsiębiorstw zajmujących się tworzeniem granitowych blatów oraz wykonanych z kamienia elementów dekoracyjnych na pewno zwrócą uwagę na ten elegancki i stonowany model wizytówki. Jej projektanci bardzo postarali się o to, by nie było tu jakichkolwiek zbędnych elementów. Tylko biel i czerń, klasyka i prostota w najlepszym wydaniu. Wybór tych właśnie karnetów to gwarancja podkreślenia swojego pełnego profesjonalizmu i chęci zawodowego rozwoju. Trzeba przyznać, że jasne litery na czarnym tle prezentują się nader stylowo. Warto zamówić już dziś!

STONOWANA ZIELEŃ

Jeżeli jesteś właścicielem firmy budowlanej, zakładu kamieniarskiego bądź też pracowni architektonicznej, potrzebny Ci będzie taki model wizytówki, która podkreśli Twoje kompetencje. Prostota, najwyższa jakość wykonania oraz stonowana, lecz stylowa kolorystyka z całą pewnością okażą się być znakomitym rozwiązaniem. Zafunduj sobie zatem model wizytówki, która świetnie oddaje to, co robisz, uwidaczniając jednocześnie Twój profesjonalizm i dobry gust. W ten sposób możesz w nowoczesny i nienachalny sposób zareklamować owe sektory. Nie czekaj, zamów już dziś!

DROGA DO ZWYCIĘSTWA

Wiesz doskonale, że z tej drogi nie ma powrotu. Prowadzi w jedną stronę bez względu na to, co wydarzy się w trakcie. Biznes to twarda gra, w której problemy nie ściągają na dół, lecz czynią wszystkich silniejszych. Wyjątkowa wizytówka z motywem pełnym uniwersalnego blasku będzie właściwym elementem reklamowym dla deweloperów, właścicieli sklepów wielobranżowych czy też najlepszych speców budowlanych. Pokaż światu za czym gonisz i zacznij spełniać marzenia, które do tej pory ukrywałeś głęboko w sercu.

POD MARMUROWĄ OSŁONĄ

Marzenia są Naszą drogą do pokonania słabości, lęków, chwil uniesienia oraz rozterek. To, co warte rozmyślań i chwil zadumy często związane jest z dalszym przebiegiem sytuacji. Jeśli prowadzisz własny biznes i chcesz wziąć sprawy w swoje ręce nie bacząc na konkurencję, wizytówka z motywem w marmurze będzie dla Ciebie idealnym akcentem reklamowym. Pokaż światu, że twardo stąpasz po Ziemi, wiesz, co powinieneś zrobić, by osiągnąć sukces. Detal będzie stanowił idealną reklamę dla osób trudniących się kamieniarstwem, wyrobem elementów marmurowych, dostawców, oraz osób o mocnych nerwach i sile jak z kamienia: murarzy czy montażystów marmurów.

W ŁADZIE KAMIENIARSKICH DETALI

Masz fach w ręku i próbujesz odnaleźć swoje miejsce na rynku? Jeśli trudnisz się usługami kamieniarskimi, murarskimi bądź pokrewnymi, nie czekaj na poklaski i klientów. Spróbuj doskonałego środka na wypromowanie swojego biznesu. Wizytówki są jedną z bardziej podręcznych form i środków przekazu. Na niewielkim formacie przedstaw kwintesencję działalności i zacznij odnosić sukcesy. Pokaż, kto wiedzie prym na rynku!

BIAŁA CEGŁA

Tłem dla projektu jest biała cegła, która jest ostatnio bardzo popularna we wnętrzach i nie tylko. Z przodu wizytówki został umieszczony błękitny prostokąt, w który wpisano m.in.: nazwę firmy, telefony oraz adresy e-mail. Z tyłu, na tym samym, ceglanym tle, czarną czcionką została wpisana nazwa firmy.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: