Wizytówki - Budownictwo Strona 8

Pokaż:

CZARNY KONTAKT

Niebieskie jasne tło i centralnie ułożona grafika sprawią, że projekt ten zostanie zapamiętany wśród Twoich potencjalnych klientów. Grafika pokazuje z jaka branżą mamy do czynienia. Bez wątpienia chodzi o branżę elektryczną. Przednia część projektu pozwala na wyeksponowanie danych teleadresowych e ciekawy sposób.

POMARAŃCZOWY KABEL

Granatowe tło i pomarańczowa grafika bardzo dobrze do siebie pasują. Kolor tla sprawia, że pomarańczowy kolor staje sie bardziej widoczny. Przedstawiona grafika sugeruje branżę z jaką jest związana. Przednia część wizytówki pozwala na umieszczenie w ciekawy sposób danych teleadresowych nie zasłaniając istotnej grafiki.

ŁĄCZĄCE SIĘ ZE SOBĄ WTYCZKI

Turkusowe tlo i kontrasujący mocno kolor czarny pasują do siebie bardzo dobrze tworząc ciekawy projekt. Tył projektu to łączące się ze sobą dwie wtyczki, które nasuwają nam z jaka branżą są związane. Przednia część projektu co ciekawa kompozycja, w którą wpiszesz wszystkie dane teleladresowe.

BIAŁA WTYCZKA ELEKTRYCZNA

Jasno niebieskie tło i kontrasująca biała grafika bardzo dobrze do siebie pasują. Przedstawia ona wtyczke elektryczną co mówi nam o branży jaką reprezentuje. Obok niej z tyłu projektu umieścisz nazwę swojej firmy. Natomiast z przodu wizytówki na białej części, niebieska czcionka umieścisz wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

CZERWONA WTYCZKA

Czerwona wtyczka, Budownictwo, Elektryk - Wizytówki Netprint
2 kolory do wyboru
Żółte tlo i kontrastująca czerwona grafika z pewnościa przyciągnie uwage otoczenia. Ciekawa grafika wtyczki ułozona po prawej stronie pokazuje z jaka profesja mamy do czynienia. Przednia część projektu została podzielona na dwie nie równe części. Po lewej umieścisz dane teleadresowe, a po prawej grafikę i nazwę firmy.

ŻÓŁTA BŁYSKAWICA

Żółta błyskawica, Budownictwo, Elektryk - Wizytówki Netprint
3 kolory do wyboru
Tył wizytówki to białe tło, na ktorym idealnie widac ciekawą żółta grafikę. Przedstawia ona błyskawicę, która może nasuwac skojarzenia związane z prądem. Może ona również zastąpić logo Twojej firmy. Przód projektu posiada czene tło, którym w widoczny sposób umieścisz dane teleadresowe, a grafika dopełni całości kompozycji.

ŻÓŁTY I PURPURA

Lewa strona wizytówki to żółty pasek, na którym znajduje się fioletowa nazwa firmy oraz jej znak graficzny. Na jasnofioletowym pasku znalazły się ikony informacyjne. Reszta tła jest w kolorze purpurowym. Na niej znalazły się wypisane najważniejsze dane, takie jak numery telefonów, dane internetowe oraz adres siedziby.

ORYGINALNE TŁO

Część tła jest zielona. Im bardziej w prawo, tym bardziej tło zmienia się w kwadraty w delikatne pastelowe kolory. Na trzech białych paskach zaprojektowane zostało miejsce na wypisanie najważniejszych danych teleadresowych. Wyżej, fioletową czcionką zapisana została nazwa firmy. Całości dopełnia fioletowy kwadrat.

TRZY TRÓJKĄTY

Prostota i elegancja. Tak w dwóch słowach można określić projekt tej wizytówki. Zielone tło z ciekawą fakturą, nadają jej klasy i elegancji. Białe ikony informacyjne oraz najważniejsze dane teleadresowe wraz z nazwą dodają jej charakteru. Prostota i nowoczesność przemawia z grafiki przedstawiającej trzy trójkąt. Które znalazły się również na odwrocie wizytówki.

KOLOROWE BLOKI

Na czerwonym tle, jasną i wyraźną czcionką wypisane zostały najważniejsze dane: nazwa firmy, numery telefonów, e-mail, strona internetowa i adres przedsiębiorstwa. Wyżej znalazła się ciekawa grafika przedstawiająca kilkanaście kolorowych bloków. Ta sama ilustracja znalazła się również na odwrocie wizytówki.

DWA KOLORY GRAFIKI

Dwa kolory grafiki, Budownictwo, Deweloper - Wizytówki Netprint
3 kolory do wyboru
Przód wizytówki został pokryty szarym tłem. Na nim, znalazła się niebieska grafika, która może zastąpić logo. Niżej, również na niebiesko zapisana została nazwa firmy. Białą czcionką wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe przedsiębiorstwa. Na odwrocie wizytówki znajdziemy niebieskie tło z szarą grafiką.

UKŁAD SIECIOWY

Tło tej wizytówko pokryte jest intensywnym żółtym kolorem. Na nim znajdują się niebiesko czerwone elementy. Niebieską czcionką zapisane są numery telefonów, adres, e-mail, strona internetowa oraz nazwa firmy. Czerwone są ikony informacyjne oraz część branżowej grafiki, która nawiązuje do sieci budynków stworzonych przez twoją firmę.

KAWAŁEK DOMU

W tym projekcie przeplatają się dwa odcienie niebieskiego. Ciemniejszy znalazł się na dole. Tam też jaśniejszym niebieskim wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe przedsiębiorstwa. Tło górnego paska jest jaśniejszy. Na nim znalazła się nazwa firmy zapisana ciemniejszym odcieniem, a obok znalazło się logo firmy.

DWUKOLOROWE BLOCZKI

Główną grafiką tej wizytówki są dwukolorowe, trójwymiarowe bloczki. Obok nich, na czerwonym pasku, zapisana została nazwa firmy. Najważniejsze dane teleadresowe zapisane są czerwoną czcionką, podobnie jak ikony informacyjne. To wszystko umieszczone jest na tle w kolorze brudnożółtym. Grafika wraz z nazwą umieszczona jest również na odwrocie wizytówki.

TRÓJWYMIAROWE BLOCZKI

Trójwymiarowe bloczki, Budownictwo, Deweloper - Wizytówki Netprint
3 kolory do wyboru
Prawa strona wizytówko ma jasnozielone tło. Na nim, fioletową czcionką wypisane zostały numery telefonów, adresy oraz dane internetowe. Fioletowe są również ikony informacyjne. Z lewej strony, na białym tle, fioletową czcionką zapisana jest nazwa firmy. Nad nią znajduje się branżowa grafika trójwymiarowych bloczków.

STÓŁ ARCHITEKTA

Tematem przewodnim tej wizytówki jest zdjęcie stołu architekta. Plany domu lub mieszkania i linijka. To wszystko zostało pokryte zielonym, półprzezroczystym tłem. Na nim białą, wyraźną czcionką zostały wpisane: imię i nazwisko architekta, adres biura, strona internetowa, oraz dane kontaktowe. Powtórzone zdjęcie, wraz z tłem zostało przeniesione również na tył wizytówki.

DOMEK ZE SKALĄ

W tym projekcie, wizytówka została ułożona pionowo, tak, aby już na pierwszy rzut oka przyciągnąć potencjalnego klienta. W górnej części, znalazła się branżowa grafika przedstawiająca dom, z poprowadzonymi liniami od skali. Poniżej na różowym tle zostało wypisane nazwisko projektanta, a poniżej zapisane zostały najważniejsze dane kontaktowe.

BIAŁA CZCIONKA NA NIEBIESKIM TLE

Biała czcionka na niebieskim tle, Budownictwo, Architektura - Wizytówki Netprint
4 kolory do wyboru
Połączenie głębokiego, niebieskiego koloru wraz z wyraźną białą czcionka, oraz białymi elementami zawsze zdaje egzamin. Nie inaczej jest w tym projekcie. Na dole, zostały wypisane najważniejsze dane teleinformacyjne. Nad białą kreską została zapisana nazwa biura architektonicznego, a po lewej znalazło się miejsce na białe logo firmy.

ZIELONY RZUT MIESZKANIA

Na pomarańczowym tle, białą, ale wyraźną czcionką zostały wypisane takie dane jak: imię i nazwisko oraz specjalizacja projektanta, numery telefonu, adresy mailowe oraz strona www i adres siedziby. Powyżej został umieszczony rzut architektoniczny mieszkania, który został oblany zielonym, rzucającym się w oczy tłem. Na odwrocie, pomiędzy dwoma pomarańczowymi paskami została ponownie użyty rzut mieszkania.

TURKUSOWY BUDYNEK

Prosty projekt zawierający tylko najważniejsze informacje potrafi przyciągnąć najwybredniejszych klientów. Na białym tle zostały umieszczone cztery elementy. Na dole, ciemną czcionką zapisane zostały najważniejsze dane kontaktowe. Powyżej, znajduje się logo w postaci turkusowego budynku, a od niego odchodzą ciemne paski. Na samej górze ciemną czcionką zapisano nazwę firmy.

BUDYNEK NA ZIELONYM TLE

Cała wizytówka, za równo z przodu jak i z tyłu została oblana zielonym tłem. Z przodu projekt został ustawiony w orientacji pionowej, tak, aby żadne z elementów nie przysłaniał drugiego. Na samej górze znalazło się miejsce na logo, poniżej, w białej ramce zostały wypisane najważniejsze dane teleadresowe, a na samym dole imię, nazwisko oraz nazwa biura architektonicznego.

DWA ODCIENIE CZERWIENI

Całość projektu została wykonana na blado czerwonym tle. Z przodu wizytówki, białą, wyraźnie wybijającą się z tła czcionką, zostały zapisane najważniejsze dane, takie jak adresy, numery telefonów oraz nazwisko pracownika i nazwa firmy. Prze środek wizytówki została umieszczona grafika ciemnoczerwonego domu.

POMARAŃCZOWY BUDYNEK NA NIEBIESKIM TLE

Na niebieskim tle, które oblewa wizytówkę z obu stron, jako temat przewodni został umieszczony jednokolorowy budynek w pomarańczowym odcieniu. Na pasku o tym samym odcieniu, co dom, niebieską czcionką została zapisana nazwa firmy. Poniżej pomarańczową czcionką zostały wypisane najważniejsze dane kontaktowe. Grafika budynku wraz z nazwą firmy została powtórzona na odwrocie wizytówki.

BIAŁA RAMKA, NA BRĄZOWYM TLE

Biała ramka, na brązowym tle, Budownictwo, Architektura - Wizytówki Netprint
4 kolory do wyboru
Całość projektu został wypełniony brązowym kolorem. Z przodu wizytówki została umieszczona ramka, a na niej biała grafika domu jednorodzinnego. W środku ramki, również białym kolorem zostały wpisane dane: imię i nazwisko architekta, jego adres mailowy, strona internetowa oraz numery telefonów i adres pracowni. Na odwrocie została powtórzona grafika domu.

Pokaż: